Flaiming
Příspěvky: 4
Registrován: stř 27. kvě 2015 9:06:31
Kontaktovat uživatele: Poslat soukromou zprávu

Affiliate agregátor pro partnery

úte 08. led 2019 20:25:44

Jako affiliate partner jsem zapojený do asi osmi affiliate sítí a je pro mě tedy docela náročné udržovat si přehled o konverzích. Jsem jediný, kdo řeší tenhle roblém, nebo je nás víc? A pokud ano, jak velký by o to byl zájem? Případně z kolika affiliate zdrojů máte konverze?

Ptám se, protože plánuji napsat systém, co by data ze všech mých affiliate sítí stahovat automaticky a generoval různé statistiky. Tak bych si nejprve chtěl zvalidovat, jaký by o to byl potenciální zájem, kdybych to nabídnul jako online službu.

Vím, že již tu podobné pokusy byly a aktuálně funguje https://affilboard.com/ , nicméně tam je jen jedna z affiliate sítí, které používám. A ani tam nejde napojit Google Analytics (jak jinak počítat konverzní poměr?).

V současnosti mi funguje stahování konverzí z eshopů https://www.fantasyobchod.cz/ , https://postovnezdarma.cz/ a sítě https://www.dognet.sk/ . Z toho první dva ani nemají API, prostě jsem si na to napsal scraper. Do budoucna bych chtěl mít takto napojené desítky eshop s vlastním affiliate řešením a affiliate sítí, pokud by o to byl zájem.

Zpět na “Affiliate marketing”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host