Linkbuilding pro vaše affiliate projekty

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Linkbuilding pro vaše affiliate projekty

Příspěvek od frances »

Zdravím přátelé affiláci. Možná jste už všude možně zaslechli o představení mého projektů (který má mimochodem také affiliate program). Pokud ne mrkněte na tento můj blogspot: http://www.affilblog.cz/trh-internetove ... onitor-cz/
Nicméně napadlo mě že spousta z vás řeší také SEO a linkbuilding pro své projekt a snaží se hledat nové a neotřelé metody linkbuildingu vašich projektů. Případně že chce na nefunkčních affilech vydělat alespoň prostřednictvím prodeje inzerce (články, odkazy, bannery).
Tudíž mě napadlo že bych vám tu ze své dobrosrdečnosti přidal VIP kupón pro vstup do VIP členství (kteří umožňuje otevření speciální funkce trh inzerce) na 3 měsíce zdarma! Tento kupón jsem nikde jinde nepublikoval takže poprosím abyste jej krom vás nepublikovali ani vy jinde. Slouží pouze pro tuto komunitu.

VIP kód: LAC917

Po aktivaci můžete poptávat, vyměňovat, ale také reagovat na poptávky otevřou se vám úplně nové možnosti:

PS: aktuálně jednám s několika partnery kteří spravují tisíce twitter účtů a facebook stránek, takže by vás tento marketingový kanál při budování projektů mohl velice zajímat!

V případě jakýchkoliv dotazů pište sem nebo na mail: frances@lemony.cz

Díky
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů