Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od LukasP »

Maigi prozraď nějaká zajímavá čísla, která samozřejmě můžeš z affilu Adfinance...

Např.
- Vyplácíte pravidelně někomu částku převyšující 100 000 Kč / měsíčně?
- Kolik má nejlepší affilák?
- Jaké produkty u vás nejvíce letí, tedy na co se máme případně zaměřit?
- Kolik vyplácíte v průměru?

Celkem by mě zajímalo zda někdo dokáže pravidelně vydělávat na jednom affilu takový částky a především by mi to dalo motivaci zase něco konečně dělat...
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od AffilBox »

Lukas - určitě se dají vydělávat takové částky v rámci jedné sítě. Znám několik lidí, kteří šestimístné částky vydělávají.

maigi - šup šup, čísílka!
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od Miki »

Mě by ani až tak moc nezajímaly peníze, jako poměry žádostí ke schváleným půjčkám.
Pořád se nemůžu dokopat k oprášení straých půjčkových webů abych to zas vyzkoušel...
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od Maigi »

No zkusím nějak navnadit :)

- jo, vyplácíme statisíce, ale nedá se říct, že by si někdo pravidelně vyplácel třeba každého desátého, spíš si nechají poslat peníze, jak se jim to zrovna hodí. Jeden z těch "statisícových" dělá affil teprve chviličku.
- kolik má nejlepší affilák asi říct nemůžu, k tomu bych potřeboval jeho souhlas a ten jen tak nezískám - vem si, že bys to byl ty.. taky bys to asi nechtěl zveřejňovat..
- absolutně nejlepší konverzní poměr má fitdieta, kde schvalujeme 79% žádostí, jinak letí klasiky typu Home Credit, Provident, Ferratum
- vidíš to jsem ani nezjišťoval, protože by to bylo hodně zkreslené číslo. Funguje zde Paretovo pravidlo, kdy pár jedinců dělá většinu obratu affil sítě.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od LukasP »

Maigi píše:No zkusím nějak navnadit :)

- jo, vyplácíme statisíce, ale nedá se říct, že by si někdo pravidelně vyplácel třeba každého desátého, spíš si nechají poslat peníze, jak se jim to zrovna hodí. Jeden z těch "statisícových" dělá affil teprve chviličku.
- kolik má nejlepší affilák asi říct nemůžu, k tomu bych potřeboval jeho souhlas a ten jen tak nezískám - vem si, že bys to byl ty.. taky bys to asi nechtěl zveřejňovat..
- absolutně nejlepší konverzní poměr má fitdieta, kde schvalujeme 79% žádostí, jinak letí klasiky typu Home Credit, Provident, Ferratum
- vidíš to jsem ani nezjišťoval, protože by to bylo hodně zkreslené číslo. Funguje zde Paretovo pravidlo, kdy pár jedinců dělá většinu obratu affil sítě.
Díky alespoň za tyto odpovědi.. Některé překvapily viz například Fitdieta

Co se týče dotazu na nejlepšího affiláka, samozřejmě není důležitá přesná částka, ale třeba motivací by bylo info, že nejlepší affilák vydělává konstantně 50 000 + / měsíčně, nikdo už potom neví zda to je 80 nebo 52..

Naznačil jsi, "Jeden z těch "statisícových" dělá affil teprve chviličku." takže je tam pár lidí, který to poměrně slušně živí na vyšší úrovni.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od Maigi »

jo, to jo, 50k+ to je určitě
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
bugati
Příspěvky: 3
Registrován: úte 18. zář 2012 16:09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od bugati »

Tak to je slušná motivace. Je to asi fakt o tom makat průběžně a nevzdávat to.
Populární rychlá půjčka před výplatou to je naše sms půjčka na účet jako revoluční finská půjčka do výplaty.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od Maigi »

Už dělám jinde a vidím taky jiná čísla. V současnosti se dají na cz/sk trhu najít kucí, co generují třeba 1M+/m příjem, případně jiný zas 200k+/m zisk. S tím už se dá vyžít, tak šup do práce.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od LukasP »

Maigi píše:Už dělám jinde a vidím taky jiná čísla. V současnosti se dají na cz/sk trhu najít kucí, co generují třeba 1M+/m příjem, případně jiný zas 200k+/m zisk. S tím už se dá vyžít, tak šup do práce.
Takový částky jsou pro mě docela překvapující, ale je to asi především obor financí že? Docela mě by zajímalo jako formou ty affil weby sestavují, zda jdou spíše cestou autoritativních webů a magazínů s články nebo hodně cílenými menšími weby a jedou na kvantitu. S tímhle já totiž pořád bojuju, ty menší se mi nemůžou uchytit a v podstatě je problém vydělat na takovém webu 500 Kč měsíčně, ty velké spíše magazínové typy docela jedou, ale je s nimi více práce.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Maigi: Prozraď nějaká čísla, motivuj

Příspěvek od AffilBox »

Lukáši, je to směs všeho, k tomu také email marketing, srovnávače apod.

Bez práce nejsou koláče :)
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů