Kolik času věnujete týdně SEO ?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Luboš
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. dub 2012 9:21:07
Kontaktovat uživatele:

Kolik času věnujete týdně SEO ?

Příspěvek od Luboš »

Měl bych dotaz pro ty co provozují obsahové weby a monetizují přes různé druhy internetové reklamy. Kolik času věnujete týdně SEO ? Co se vám v SEO nejvíce osvědčilo a čemu přikládáte největší důležitost ?
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik času věnujete týdně SEO ?

Příspěvek od LukasP »

Někde jsem jednou četl zajímavý článek, s pravidlem 70:30. Jednalo se o to, že velmi úšpěšná dvojice v affilu (v zahraničí) věnovala 70% svého času tvorbě trafiku, návštěvnosti, seo, psaní guest postů apod., zbylých 30% potom na nový obsah, úpravy stránek apod.. Zkrátka bez návštěvnosti nevyděláš, takže podobné pravidlo má rozhodně co do sebe.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
Peetja
Příspěvky: 7
Registrován: sob 28. dub 2012 6:55:49
Bydliště: Mnichov Nemecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik času věnujete týdně SEO ?

Příspěvek od Peetja »

Z meho hlediska je aktualne qualitni obsah ta nejlepsi SEO, alespon pro Google. S SEO pro seznam se bohuzel nevyznam. Mimo obsahu se vjenuji asi 2 hodiny tydne na SEO, ale hodne praci ktere nechci sam delat jako treba linkbuilding rad odevzdavam.
SEO pro nemecky trh
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik času věnujete týdně SEO ?

Příspěvek od AffilBox »

SEO věnuji 0% času. Přivádím traffic jinými kanály.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
c-merolling
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03. led 2017 11:56:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik času věnujete týdně SEO ?

Příspěvek od c-merolling »

V poslední době docela dost úsilí věnuji linkbuildingu kvůli nejen jeho náročnosti, ale především kvůli pravidlu "jednou jsi s tím začal, pak už nepřestávej", navíc dnes ráno jsem narazil na celkem informativní článek - http://pcworld.cz/internet/linkbuilding ... vity-49293 , v něčem jsem musel revidovat i svojí koncepci LB ..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 20 hostů