Posílat lidi na kalkulačku na 1 webu, nebo na každý zvlášť?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Posílat lidi na kalkulačku na 1 webu, nebo na každý zvlášť?

Příspěvek od Maigi »

Řeším takové menší dilema. Mám několik stránek o povinném ručení a každá z nich má sekci kalkulačka, nebo porovnání, kde je iframe. Je lepší to nechat takhle a při změně affil partnera změnit formulář na všech webech jednotlivě, nebo si mám vybrat jeden větší web a na jeho porovnávací podstránku odkazovat přímo z menu ostatních webů? Jak byste to řešili vy a proč?
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílat lidi na kalkulačku na 1 webu, nebo na každý zvlá

Příspěvek od AffilBox »

Já bych měl form na každé stránce individuálně

1) Ty microsites si dělal přímo na míru tomu formu, jeho vzhledu a jeho parametrům
2) Při každém redirectu zákazníka a změnu vzhledu stránek přícházíš o potenciální zákazníky
3) Je náročnější na webu, který je focusnutý na něco poslat člověka na web, který je méně focusnutý a pak ho nechat něco vybrat a pak poslat na form
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Posílat lidi na kalkulačku na 1 webu, nebo na každý zvlá

Příspěvek od Maigi »

Asi máš pravdu. Web na míru formuláři by byl omezující v tom, že tam nemůžeš jen tak hodit konkurenci. Tyhle weby jsou jeden zelený, jeden modrý a jeden fialový. Na každém je jiný dodavatel formuláře, pořád ještě nevím, který se mi vyplatí nejvíc. Každý má mouchy, ať už technické, nebo logistické v zázemí.

Přesměrovávat tedy nebudu, ať neutíkají ovečky
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 30 hostů