Kolik utrácíte na propagacích vašich affil webů ?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Kolik utrácíte na propagacích vašich affil webů ?

Příspěvek od Miki »

Můj problém není kolik, ale spíš kde. Weby propaguju spíš přes SEO než přes PPC takže mám docela problém najít dostatek webů s dobrým poměrem cena odkazu vs. kvalita. Když to wezmu odhadem z minulýho roka, tak jsem investoval asi méně než 5% z čistýho ročního zisku, což je docela málo. Jsem si vědom že pár mých webů má dosud nevyužitej potenciál - jedou ve "stand by" režimu :oops:
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik utrácíte na propagacích vašich affil webů ?

Příspěvek od Dave »

Takže po 10 hodinách vyčerpáno 50$ ???? Jedná se o nějaký bug, neboť jsem to kontroloval v rozmezí 2 minuta z ničeho nic tam přiskočilo 25$ a dosah propagace se nezvýšil!
Přílohy
wtf
wtf
fbfake.png (8.48 KiB) Zobrazeno 7022 x
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Sir-HD
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 28. bře 2013 16:39:50
Bydliště: Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik utrácíte na propagacích vašich affil webů ?

Příspěvek od Sir-HD »

Sice je tu bug, nicméně jsou zde pěkná čísla za 100 dollarů oslovit až 160 K lidí to je pěkné ....
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik utrácíte na propagacích vašich affil webů ?

Příspěvek od Dave »

Bohužel, to je po přidání dalších 100$, tedy výsledek 200$!

Nicméně se koukni na aktuální stav - za 50$ oslovím 14 tisíc? WTF... To je pěkná blbost.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik utrácíte na propagacích vašich affil webů ?

Příspěvek od Deshihk »

Zpět reinvestuju cca 30%, ale rád bych to zvýšil, aby se urychlil růst - jinak je to za ppc/reklamní články/facebook.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Kolik utrácíte na propagacích vašich affil webů ?

Příspěvek od Miki »

Tak jsem se po roce trošku polepšil a podařilo se mi v březnu u 2 webů proinvestovat do SEO celej měsíční zisk těch stránek. Na duben mam plán stejnej. Z toho vychází že tenhle rok budu do vybranejch webů investovat cca 20% - 30% ročního zisku (jsou to už několik let zaběhlý stránky).

Jinak mě to "investování" začíná docela bavit a nemůžu pochopit jak jsem těch x let zpatky mohl jet bez investic...
Miki píše:Můj problém není kolik, ale spíš kde. Weby propaguju spíš přes SEO než přes PPC takže mám docela problém najít dostatek webů s dobrým poměrem cena odkazu vs. kvalita. Když to wezmu odhadem z minulýho roka, tak jsem investoval asi méně než 5% z čistýho ročního zisku, což je docela málo. Jsem si vědom že pár mých webů má dosud nevyužitej potenciál - jedou ve "stand by" režimu :oops:
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolik utrácíte na propagacích vašich affil webů ?

Příspěvek od AffilBox »

Já to zobecním. Z podnikání si beru jen nezbytně nutné prostředky, vše ostatní vracím zpět. Reinvestuji, vyvíjím nové aplikace, zkouším nové marketingové kanály a metody a celé to ladím a vylepšuji. Je to to nejlepší co člověk může udělat. Významnou část investuji také sám do sebe a svého vzdělávání.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů