Máte zkušenosti se zahraničním Affiliatem?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte zkušenosti se zahraničním Affiliatem?

Příspěvek od AffilBox »

Na poker jsou nejlepší pokeraffiliateworld.com a pokeraffiliatesolutions.com.

Na obecný affil clickbooth.com.

Na ebooky atd. clickbank.com.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte zkušenosti se zahraničním Affiliatem?

Příspěvek od AffilBox »

Ten poker super, hlavně PAS.

Clickbank musíš vhodně vybrat produkt, ale pak celkem jo.

A clickbooth je pecka, jen jsem měl problém se schválením účtu :(. Mrkni na jejich kancly: http://www.youtube.com/watch?v=o_gFjUxYKq0
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte zkušenosti se zahraničním Affiliatem?

Příspěvek od AffilBox »

Netuším vůbec... tak dlouho jsem komunikoval se supportem, až to povolili :-D
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte zkušenosti se zahraničním Affiliatem?

Příspěvek od Maigi »

Sakra to video je mazec :D
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Máte zkušenosti se zahraničním Affiliatem?

Příspěvek od Miki »

Zahraničí zatim jen okrajově, ale je to jeden z plánů na tenhle rok. Jenže těch affilů je tolik, že fakt nevim co vybrat. Akorát se bojim, že se nepodaří sehnat dostatek uživatelů z vyhledávačů. Takže to bude chtít využít opravdu všechny možný zdroje návštěvnosti - na druhou stranu oproti několika měsíčnímu čekání na indexaci Seznamu by to mohlo bejt zas mnohem zajímavější.

btw. Předpokládám, že propagujete vlastní affil weby, nebo eshopy propagujete v reklamních systémech přímo (pokud je povoleno)?
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte zkušenosti se zahraničním Affiliatem?

Příspěvek od LukasP »

Dneska jsem četl zajímavý soupis 10 nejlepších zahraničních affiliate sítí, třeba někomu pomůže:
NeverBlue – NeverBlue is in everyone’s Top 3 list. Canadian, popular and professional.
MediaWhiz – Not the biggest network but especially well-liked by advertisers and agencies.
ClickBooth – John Lemp’s behemoth had a strong 2011. Clickbooth is making money for a lot of people.
PeerFly – Came from nowhere in our last survey and zoomed in popularity this year. Great staff and an excellent platform.
Market Leverage – A high-quality network popular with expert, experienced affiliates.
Max Bounty – After a butting heads with Facebook this year Maxbounty has ended 2011 stronger than ever..
Adscend Media – Very strong in content monetization with good reach and a nice offer portfolio.
Convert2Media – Co-founder Ruck left in 2011 but C2M has continued to grow.
MediaTrust – Highly professional with an appeal to brand advertisers.
Adknowledge – Strong in predictive/behavioral technology, good reputation.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů