Email marketing

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Email marketing

Příspěvek od AffilBox »

Propagujete něco přes email marketing? Jaké máte míry otevření a prokliku?

Já mám otevření 10-12 % a proklik 5-7 %. Je to hodně, nebo málo? Nevíte o nějakém článku, kde bych nějaká čísla našel?

Díky.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od AffilBox »

Já používám SmartEmailing. Je to pecka platforma. Emaily rozesílám pouze na optin listy, které si sám vytvářím pro jednotlivé niches. Myslím si, že random maily nemají moc smysl (pokud nerozesíláš miliony emailů).

Takže vylepšené stats z víkendu:
1. kampaň: 16.5 % otevření, 8.25 % proklik
2. kampaň: 12.6 % otevření, 9.74 % proklik

Celkem spokojenost. Ještě se ty čísla zvýší, protože někteří lidé si ty emaily přečtou až dnes v práci.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od Maigi »

... a někdy se to uplně celé rozbije :D Jednou jsem objednával v eshopu a přišlo mi potvrzení o objednávce, ale žádné platební údaje.. o 14 dní později mi napsal majitel, že jako kde má prachy. Já na to, že nevím, kam je poslat, že čekám nějaké údaje. Zkrátka byly v tom původním mailu, ale gmail je nezobrazil. Nebylo tím tlačítkem zobrazit obrázky - to jsem vůbec neměl k dispozici, neměl jsem, jak to zobrazit pořádně. Prý je to moje vina, protože se to zatím stalo pouze dvou lidem :D Tak jsem objednávku zrušil a koupil si to jinde.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od AffilBox »

Maigi - dobrý příběh :-D

Objem nehraje roli, ale pod 100 bych to neposílal.

Já posílám obrázkové s tím, že tam je text, který sdělí to hlavní i pokud nejsou obrázky. Tzn. uživatel vidí mega text "Sleva 100 %", to ho zaujme a dá si zobrazit obrázky a nakoupí.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od frances »

Na ten smart emailing je nutna vlastni databaze emailu pokud se nepletu.
Jeste dotaz Mario, kolik z tech 12procent kliku probehlo konverzi?
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od haVaj »

Mate nekdo zkusenost se http://smartemail.cz/ ? Jakou maji databazi? Vite nekdo z jakych for to maji?

Nebo jeste jinak, nerozeslali byste mi nekdo email informujici o jednom novem projektu? :)
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od haVaj »

kalabek píše:Zkus se zeptat Mária (AffilBox) - má zkušenosti s http://www.smartemailing.cz/
Jo, ale tam potrebuju svou databazi a tu ja nemam :( tak spise zjistuji moznosti, kde rozeslat a databazi nabidnou. Nekdo nejaka zkusenost s dodanou databazi?
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od AffilBox »

frances - hele asi 20-25 % tuším, nevím přesně

haVaj - se smartem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Kontakty si musíš dodat svoje.

V minulosti jsem i kupoval nějaké maily, či si nechal rozeslat svůj emailing, ale to je total nahovno. Konverze minimální. Vyhozené peníze.

Nejlepší jak dělat emailmarketing je udělat si ten mailing list sám. Pomaličku klidně, ale ti lidi ti věří, vidí tu value a pak kliknou na tvé linky a konvertují.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
romaneone
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11. kvě 2012 13:48:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od romaneone »

haVaj píše:Mate nekdo zkusenost se http://smartemail.cz/ ? Jakou maji databazi? Vite nekdo z jakych for to maji?

Nebo jeste jinak, nerozeslali byste mi nekdo email informujici o jednom novem projektu? :)
cao,
databaze smartemail.cz tvori registracni emaily z warcenter.cz, takze podle me to asi nic moc extra nebude. Tak i tak jsem chtel to vyzkouset, ale zatim to nejak z jejich strany vazne. Prestali komunikovat. Mate nekdo podobnou zkusenost z posledni doby?
romaneone
Příspěvky: 2
Registrován: pát 11. kvě 2012 13:48:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Email marketing

Příspěvek od romaneone »

dal sem mu pulku predem, koukam ze mam asi smulu :-)
http://www.cnews.cz/chytili-nereze-z-wa ... odu-80-mil
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů