Tipy na dobrý affil na horory-filmy.cz

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Tipy na dobrý affil na horory-filmy.cz

Příspěvek od frances »

Možná by nebylo od věci založit téma poradna na affily třeba nebo něco v tomto smyslu. Kde bychom si dávaly weby které mají traffic ale nekonvertují jim affily a někdo ostatní by dávali tipy na nějáké affily které znají a mohli by fungovat.
Já mám problem s webem horory-filmy.cz. Ve špičce je tam i 1500UIP/den problěm je že zkouším a rotuji opravdu různé druhy a tipy affilů a nic moc nekonvertuje. Zkoušel jsem najít affil na DVD a kontaktoval jsem filmopolis.cz ale mají to nějak odstavené ale prej to řeší.
Na nic jiného kloudného jsem nenarazil.
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na dobrý affil na horory-filmy.cz

Příspěvek od AffilBox »

Já kdysi měl web na dvd v časopisech a skvěle mi tam jel adsense. S tvým trafficem jsem dělal okolo 25$ denně.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na dobrý affil na horory-filmy.cz

Příspěvek od Maigi »

- našel bych si affil na dvd, třeba tenhle: http://webtrh.cz/99636-zajem-affiliate-dvd-cenami
- v jejich seznamu 1000 filmů bych si vyhledal horory
- vyrobil bych jim profil na webu, popsal o čem je atp, jak to máš teď
- pod profil bych dal hezkej zelenej čudl koupit tento film na dvd
- ostatní profily filmů, které nebudou napojeny na affil, protože je tam třeba nenajdeš, bych tam nechal kvůli long tail
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na dobrý affil na horory-filmy.cz

Příspěvek od LukasP »

- Můžeš se vydat na "tenčí led" a nabízet Hellshare či Czshare... To jede na warezech takže z toho asi nějaká kačka je..
- Dříve měl affiliate topfun.cz (online půjčovna filmů) - na jejich stránkách jsem ho ale už nikde nenašel, takže se případně zkusit poptat
- Vyzkoušet affily co fungují na seriály, tzn. trička s tématem hororu, různé propagační předměty hororrových filmů atd. Affiliate jsem taky někde viděl, nepamatuji si jméno, ale zaměřeno to bylo především právě na seriály.
- Jinak PPC tam nefunguje?
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na dobrý affil na horory-filmy.cz

Příspěvek od frances »

Diky za reakci, PCC (adsense i sklik) funguje spatne, Mario dokazu si predstavit ze na webu s obecnejsimi frazemi jako DVD apod budou pekne releventni reklamy. Ale PPC na horory moc nejede, takze ta relevantnost je tam katastrofalni.
Maigi toho cloveka jsem myslim jiz drive kontaktoval, problem je ale ze ma pozastavenou kampan v affil.simplia.cz takze asi taky nic.
Kalabek: nevim zda je dobre se ptat primo navstevniku na reklamu, mozna ozkousim na facebook profilu
Cestou warezu tam v zadnem pripade jit nechci.

Jinak diky za tipy.
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů