Mobilní affiliate

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Mobilní affiliate

Příspěvek od Dave »

V souvislosti se spuštěním mobilní appky mě napadá založit téma mobilního affiliatu. Máte někdo s tímto zkušenosti? Existuje něco jako zaznamenaná transakce z aplikace?

Tak trochu předpokládám, že budoucnost půjde hlavně tímto směrem.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní affiliate

Příspěvek od John-s »

OT:
Cg k aplikaci. Je celkem dobrá, ale má to i své mouchy ;) sice tvůj blog nenavštěvuji, ale musel jsem to vyzkoušet... Mimochodem neprozradíš cenu, za kterou jsi si apk nechal navrhnout? Docela by mě zajímalo v jakých řádech se to pohybuje.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní affiliate

Příspěvek od Dave »

Aplikace mi byly několika firmami nabízeny v +- 70tis. hladině za platformu. Konečná cena je samozřejmě našim tajemstvím ;)

Je to prakticky jen dokonalejší rss čtečka s notifikacemi, takže těch much tam zase tolik být nemůže :D nicméně se celkem obávám ztráty konverzí, i když přes mobily se toho tolik rezervovat nebude, ale přeci jen... Nižší návštěvnost = méně výdělků.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
mrremo
Příspěvky: 86
Registrován: úte 18. pro 2012 15:10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní affiliate

Příspěvek od mrremo »

Dave, asi moc nerozumím. Píšeš, že aplikace je dokonalejší čtečka. OK. Možná se mýlím, tak velké zkušenosti nemám, ale i v aplikaci fungují odkazy. V čem je teda zádrhel? Co je mobilní affiliate? Pokud mám odkaz, je jedno v čem je použit. Nebo se mýlím? Rád se poučím.
recenze a testy kuchyňských robotů - http://kuchynsky-robot.info (http://kuchynsky-robot.sk) | magazín o svatbách - http://svatebnicas.cz
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní affiliate

Příspěvek od Dave »

Jde mi o to, pokud přejdu na prodejce s affilem, ale ten mi doporučí svou app, zda se přenáší affil.koláček i do tohoto prostoru. Některé affiliate jsou mobile-friendly, ale už moc dobře nevím, co to přesně znamená. V případě, že rezervace proběhne přes prohlížeč, tak zde asi není co řešit.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní affiliate

Příspěvek od John-s »

Tak ztráty konverzí bych se nebál, spíš naopak. Mylsím, že to bude fungovat asi tak jak mailing - připomeneš uživateli, že tu také ještě seš. Když si potom bude chtít objednat letenku, tak půjde na pc zpět na tvůj web ( teda tak bych to udělal já )...
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů