Affiliate 2012

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate 2012

Příspěvek od AffilBox »

Již jsem se nad rokem 2012 zamýšlel (http://www.bugovo.com/jak-by-mel-vypada ... roce-2012/). Není to nic jiného proti roku 2012, ale mnoho lidí 60% z toho nedodržuje.

Rozdělil bych to na CZ a svět.

V CZ doufám začnou lidi brát affil vážně, chytí se ho velké společnosti jako Dobrý web apod. a budou pořádat školení, aby se zvýšilo povědomí o tomto odvětví. Provozovatelé affil programů a sítě v CZ snad pochopí, že to není pasivní činnost, ale že je potřeba s partnery pracovat.

Svět: Tady se bude klást důraz na mobily. Mraky stránek a eshopů má mobilní verze a konverze se započítávají i v nich. Také poroste množství sociálního spamu.

Obecně: Více lidí bude pracovat s email affiliate marketingem.

---

Na zahraniční konferenci se nechystám. Byl jsem na dvou a je to ztráta času. Jediná přínosná věc je chlastačka na konci takové akce.

Udělal jsem před 14. dny setkání v Pardubicích z webtrhu, sice jsme byli 3, ale 70 % konverzace bylo o affiliate:). Na první setkání dobrý a další budou jen lepší.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate 2012

Příspěvek od Maigi »

Co jste tam konkrétně probírali?
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate 2012

Příspěvek od AffilBox »

Třeba jak na PPC affil, jak na SEO affil, jaké jsou RPM, co kdo dělá za affil, zda je lepší affil, nebo rovnou eshop (kdo má větší marže, víc práce atd.) velmi zajímavé poslechnout názory někoho dalšího a také zjistit, jak to jede v odvětvích, kterým se nevěnuji.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 17 hostů