Jak vidíte nárust konverzí nyní okolo Vánoc ?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Sir-HD
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 28. bře 2013 16:39:50
Bydliště: Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Jak vidíte nárust konverzí nyní okolo Vánoc ?

Příspěvek od Sir-HD »

Možná to tu už někdo psal, ale zajímalo by mně jak se vyvíjí v procentech od průměru váš nárust konverzí před vánoci, během vánoc a po vánocích. Jak se v měsících v průměru pohybují vaše konverze ?
Pokud bych začal tak
listopad +15 % konverzí
prosinec + 63 % konverzí
leden - předpokládám že se budou konverze blížit tak 20% toho co průměrně v běžném měsíci vydělám.
Uživatelský avatar
mrremo
Příspěvky: 86
Registrován: úte 18. pro 2012 15:10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidíte nárust konverzí nyní okolo Vánoc ?

Příspěvek od mrremo »

U mě je to v obou měsících nárůst o cca 60%, nepočítal jsem to přesně. Jedu první sezónu, takže netuším co to udělá v lednu.
recenze a testy kuchyňských robotů - http://kuchynsky-robot.info (http://kuchynsky-robot.sk) | magazín o svatbách - http://svatebnicas.cz
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidíte nárust konverzí nyní okolo Vánoc ?

Příspěvek od Deshihk »

U mě to je dost podobně jako u Sir-HD:) Leden vždy padne na dno - únor a březen se u mě konverze vrací k normálu. Ale bude to záležet na sortimentu (netuším co by mělo zrovna sezónu v lednu, ale jistě něco takového existuje).
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Sir-HD
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 28. bře 2013 16:39:50
Bydliště: Jihočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidíte nárust konverzí nyní okolo Vánoc ?

Příspěvek od Sir-HD »

U mě se jedná o módu, ve které roční období nehrají roli. Nicméně Vánoce lidé vydají veškeré peníze a v lednu živoří. To vidím jako "problém" nicméně affil na mé téma je zaměřený především na mladé lidi, tak by po Vánocích, kdy dostanou především peníze mohli nakupovat i v lednu :) Jedu též první sezonu v tomto tématu, tak nevím.
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidíte nárust konverzí nyní okolo Vánoc ?

Příspěvek od John-s »

Já mám listopad tak o 200 % víc a prosinec i o 300 %. Leden nevím, ale čekám hluboký pád.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
petrpolivka
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 12. zář 2013 9:06:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vidíte nárust konverzí nyní okolo Vánoc ?

Příspěvek od petrpolivka »

To se asi bude odvíjet od sezónosti zboží a také to, zda-li jde o produkt, který lze dát jako vánoční dárek. Jinak obecně prosinec cca 60 %, první půlka ledna cca 25% a pak už normál.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů