Affil a Facebook

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Affil a Facebook

Příspěvek od SUNicko »

Nějaké zkušenosti, ideálně i výsledky, s propagací affil programů, potažmo affil refrenčních kódu skrze Facebook? Díky.
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Affil a Facebook

Příspěvek od haVaj »

SUNicko, nechtel by ses vice rozepsat o https://twitter.com/sunicko/statuses/164357058777464834 ? :)
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Affil a Facebook

Příspěvek od AffilBox »

Hum hum, to by mě taky zajímalo:).

Jinak ads na nějaké konverze na FB moc nejsou. Spíše je to dobré na objem, těch lidí se dá sehnat fakt monster moc. Ale v česku konvertují mizerně, cca 7x méně, než ze sezna/google PPC.

Ale osvědčily se mi ty ads na získání fanoušků -> těm dát kvalitní žrádlo -> podstrčit jim něco na čem vydělám
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Affil a Facebook

Příspěvek od SUNicko »

Tam není moc o čem se rozepisovat. Má zkušenost je taková, že stačí produktová FB page (nikoliv, Miluji spaní pod peřinkou ve dvou :) s 10 000 fans a pak třeba i 1x týdně nahodit status s affil odkazem a hned je z toho 300 nových či refreshlých cookies v českých kompech. Základem je ale mít fanoušky, kteří mají o daný produkt zájem, ne ty desítky tisíc fake, jako řada jiných stránek. Že to konvertuje asi není třeba psát :)

Správcuji i jednu FB page 100 000+ s nefake fandy, bohužel neproduktovou, takže tyto si čas od času pouze statusem odliji na tématickou stránku s Adsense. Jeden takový status odhadem přivede 2500 lidí na web za daný den, který většinou ještě neviděli a tedy netrpí reklamní slepotou a klikají, kam klikat mají = roste CTR. Samozřejmě neklikne všech 2500, to bychom žili v Ráji :)
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Affil a Facebook

Příspěvek od SUNicko »

AffilBox píše:Jinak ads na nějaké konverze na FB moc nejsou. Ale osvědčily se mi ty ads na získání fanoušků -> těm dát kvalitní žrádlo -> podstrčit jim něco na čem vydělám
Souhlas. Mám stejnou zkušenost. Na sháněné fans pro FB page jsou FB ads ideální. Na prokliky někam pryč, pokud člověk nemá fakt lhát, tak už moc ne.
longtian006
Příspěvky: 5
Registrován: úte 20. lis 2012 1:49:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Affil a Facebook

Příspěvek od longtian006 »

Já kdysi měl web na dvd v časopisech a skvěle mi tam jel adsense. S tvým trafficem jsem dělal okolo 25$ denně.
davidki
Příspěvky: 3
Registrován: ned 16. čer 2013 0:11:07
Kontaktovat uživatele:

8000 fanoušků na Facebooku za 60 dní?

Příspěvek od davidki »

duplicitní reklama // edit: admin
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Affil a Facebook

Příspěvek od Dave »

:? uzavřená komunita by byla ledavčem lepší...
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Affil a Facebook

Příspěvek od Maigi »

Dave: jak mám podle tebe teď postupovat? Smazat příspěvek? Účet? Smazat affil id z odkazu? To poslední mi přijde nejrozumnější. Bylo by to bez cenzury a zároveň ukázka ostatním, že zištné komenty se tu nevyplatí..
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Affil a Facebook

Příspěvek od Dave »

Nevadí mi, když tu někdo hodí affil aby získal podpartnery, naopak. Osobně nemám nic proti být pod někým a pomoct mu k lepším ziskům. Ale polední dobou tu spamujou lidi s nicneříkajícím obsahem a ke všemu jsou duplicitní.
Také jsem v začátcích jen spamoval, protože je to nejlevnější a nejlepší způsob jak dát druhým vědět, že jsem tu taky. Ale od toho jsou jiné fóra.

Osobně bych tyto nabídky házel do 1 vlákna - "Nabídka nových affiliate programů"
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů