Průzkum trhu

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Pompelmo
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. bře 2014 15:04:39
Kontaktovat uživatele:

Průzkum trhu

Příspěvek od Pompelmo »

Zdravím,

chtěl jsem se vás zeptat, jakým způsobem provádíte průzkum trhu, když vymyslíte nový web? Hledání klíčových slov apod.?
Jsem v tomto oboru úplným nováčkem. Zajímám se o to pouze necelý měsíc. Věřím, že je dotaz pochopitelný :-)

Díky!
Uživatelský avatar
mrremo
Příspěvky: 86
Registrován: úte 18. pro 2012 15:10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum trhu

Příspěvek od mrremo »

Chceš to upřímně? Žádný průzkum jsem nedělal a řekl jsem si, že tohle chci dělat a šel jsem do toho po hlavě. Imaginární situace - jakýkoli průzkum ti ukáže, že téma, které bys rád dělal, je full, každý do toho dělá. Vedlejší téma je volné, dá se s ním něco dělat, ale ukrutně tě to nebaví. Po čem sáhneš?
Od Michala Majgota navíc několikrát zazněla informace, proč jít do affilu, který dělá spousta lidí. Věřím, že ti to tu Michal popíše sám
recenze a testy kuchyňských robotů - http://kuchynsky-robot.info (http://kuchynsky-robot.sk) | magazín o svatbách - http://svatebnicas.cz
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum trhu

Příspěvek od Dave »

Původně jsem nechtěl reagovat, abych nevypadal jak hater... :D ale mrremo má pravdu, dělej to co tě baví - tam budeš úspěšný!
Pokud máš téma co tě baví a potřebuješ jen pomoci, tak šup na sklik a koukni co se tak za kw hledá ať máš přehled, ale rozhodně se tím neřiď, to je cesta do pekla.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Pompelmo
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. bře 2014 15:04:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum trhu

Příspěvek od Pompelmo »

Super! Díky za info. Jak jsem psal, jsem úplným nováčkem, takže ještě nevím, co je dobré, na co je lepší se vykašlat apod. Odpověď vás obou se mi líbí ;-)
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum trhu

Příspěvek od Maigi »

Mám takových pár jednoduchých kriérií, které se týkají podnikání obecně.

1) profíkem se stanete za cca 6 let. Vyberte si obor, který budete milovat a vražte do něj těch 6 let - každý den
2) průzkum trhu vidím asi tak, že by to měl být obor (v tomto případě kampaň), kde mají profící tak moc peněz, aby se mi těch 6 investovaných let vyplatilo a byl jsem ochotný je vyměnit za ty cifry, co tam profíci mají.

Na vysokou konkurenci v affilu kašlete, 99% z nich tomu 6 let nedá, proste jen budujte a vylepšujte pro samotné budování a vylepšování, ten progress by měl být cílem. Najednou se rozkoukáte a zjistíte, že jste to dokázali, aniž byste si uvědomili, kdy se to přesně stalo.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Pompelmo
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. bře 2014 15:04:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum trhu

Příspěvek od Pompelmo »

To Maigi: Děkuju za odpověď ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů