Affiliate dotazník

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Affiliate dotazník

Příspěvek od AffilBox »

Dokončuji knihu o affiliate marketingu pro obchodníky, kterou jsem nazval Jak prodat více díky Affiliate marketingu - knihaoaffiliate.cz. Chtěl bych ji doplnit o nějaká data a také na základě odpovědí více rozvést některé kapitoly. Mám na tebe prosbu, zda mi můžeš pomoci.

Vyplň prosím krátký dotazník

Vyplnění dotazníku ti nezabere více než 3 minuty a moc mi pomůžeš!

Děkuji. Mário
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate dotazník

Příspěvek od AffilBox »

Pokud vás zajímají výsledky ankety, tak jsem dal dohromady všech 117 odpovědí, vytvořil grafy a statistiky a vše okomentoval. Výslekdem je 9 stránkové PDF, které si můžete stáhnout http://www.mariorozensky.cz/vysledky-an ... iliate-cr/

Snažil jsem se do něj napěchovat také praktické rady, tipy a informace.

Dejte mi do komentáře vědět, jak se vám líbí a zda mám v podobných analýzách pokračovat. Děkuji
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů