Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Příspěvek od LukasP »

Jak si čtu už několikátý díl Forbesu neustále na mě přicházejí myšlenky přijít s něčím "větším".

Máte taky podobný nutkání (neustále přemýšlíte a vymýšlíte co a jak) nebo si jedete na svém písečku a tvoříte nové a nové weby? Tedy jedete spíše na kvantitu s tím, že XXX webů vám vydělá XXX XXX měsíčně a každým novým webem to o XXX(X) Kč stoupá?

Myslíte si, že se dá vytvořit obsahový web, který bude mít prodejní hodnotu nad 500 000 Kč nebo i více Kč? Připadá mi, že dnes co není komunitního, sociálního či služba nemá šanci na úspěch, případně slušný prodej. V zahraničí tam ta možnost je, zajímá mě spíš lokálně ČR.

Stejně jako mě zajímá, zda lze vytvořet web, který dokáže generovat na affilu v ČR XXX XXX Kč?

Co je podle vás správná cesta a jak vidíte svoji budoucnost?

Mám rád názory, takže diskutujte
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Příspěvek od LukasP »

Teď jsem si ještě vzpoměl Invia.cz:
Víte, že ... za srpen 2011 činila provize našeho nejlepšího affil partnera 192 846 Kč.
Generovat vysoký příjem z affilu asi lze, otázkou zůstává s jakým počtem stránek...
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Příspěvek od freez »

Taky mám určitě větší, cíle. Menší affil weby buduji jako stabilní základ, který až bude v dostatečné fázi mi umožní věnovat něčemu opravdu velkému. Když bych měl dát příklad toho co já považuji za velice pěkný start do luxusních měsíčních příjmů, je Frantova Shopia, to je projekt který se mi líbí snad po všech stránkách a takovým projektům přeji úspěch, je na tom vidět ta spousta práce a celkově se to strašně líbí.
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Příspěvek od LukasP »

Ono to chce přistupovat k jednotlivých projektů individuálně. Tzn. snažit se neustále projekt posouvat kupředu, rozložit riziko zisků nejen na affiliate, ale především se snažit webem neustále růst. Tedy taková je moje vize, při dělání projektů.

Co myslíte na ty částky? Je možné udělat obsahový projekt, jehož cena bude nad milion korun? Co si myslíte například o Orbion.cz jakou má dle vás hodnotu?
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Příspěvek od freez »

LukasP píše:Ono to chce přistupovat k jednotlivých projektů individuálně. Tzn. snažit se neustále projekt posouvat kupředu, rozložit riziko zisků nejen na affiliate, ale především se snažit webem neustále růst. Tedy taková je moje vize, při dělání projektů.

Co myslíte na ty částky? Je možné udělat obsahový projekt, jehož cena bude nad milion korun? Co si myslíte například o Orbion.cz jakou má dle vás hodnotu?
Já si myslím že to možné je, Orbion byl jednu dobu jedním z webů, který mě inspiroval ne jen jako uživatele, bohužel po katastrofální změně grafiky a některých funkcí se z Orbionu vytratila valná většina těch znalých cestovatelů, pravda je že jsme sice v kontaktu jinak a někteří, nebo možná většina z nich našla útočiště na jiném webu jako například cestujeme.name a nebo na webech zaměřených přímo na konkrétní destinaci. Navíc to Mafra velmi ale velmi přehnala s reklamou, naprosto všude byli reklamní bloky, navíc kvůli nim často samotný Orbion nejel v některých prohlížečích, asi tak stejně jako když Mafra na Fitweb začala dávat masivně reklamu, spousta lidí okamžitě utekla na Stobklub. Takže Orbion v roce 2010 podle mě tu hodnotu miliónu měl, dnes určitě ne a to přesto, že některé země jako například Egypt, tak mají opravdu velké zastoupení a jsou tam kvalitní diskuse, dobrých diskutérů ubývá a s nimi i dobrých odpovědí.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Příspěvek od AffilBox »

Takové hodnotné weby určitě mohou existovat. Např. Pokerman.cz
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Příspěvek od SUNicko »

freez, pouze tě jen upozorním, že MAFRA (iDNES.CZ, tištěná MfDnes, Express Radio atd.) není totéž jako Mladá Fronta (Orbion, Fitweb, tištěné časopisy, E15 atd.). Tedy ve svém příspěvku mluvíš o Mladé frontě.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Také furt přemýšlíte nad něčím "větším"?

Příspěvek od freez »

Ano máš pravdu, nějak jsem si to neuvědomil že Orbion a Fitweb patří vydavatelství Mladá fronta a ne Mafře, která vydává noviny Mladá fronta dnes, ono je to trochu matoucí. Tímto se Mafře omlouvám, že jsem jí přiřkl vlastnictví webů Orbion a Fitweb.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů