Kniha: Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Kniha: Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU

Příspěvek od AffilBox »

Dnes jsem pustil do prodeje mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU.

Pro koho je kniha určena?
Pro majitele malých a středních e-shopů, kteří cítí, že klasické metody získávání zákazníků (SEO, PPC, e-mailing) už nestačí a chtějí zkusit něco dalšího. Pro lektory online vzdělávacích kurzů. Pro prodejce služeb po Internetu. Pro affiliate manažery, kteří se chtějí naučit pokročilým technikám affiliate marketingu.

Zatím nemáte s affiliate marketingem zkušenost?
- Představím vám jej jako účinnou prodejní techniku, ve které vítězí všichni – obchodník, partner i zákazník.
- Získáte podrobný návod, jak spustit vlastní provizní program, jak přesvědčit partnery, aby se zapojili, jaké nabídnout reklamní prvky i jak vyhodnocovat výsledky.
- Naučíte se, jak na provizním programu neprodělat.
- Knihu jsem doplnil názornými příklady ukázkami, na konci každé kapitoly na vás čeká jednoduchý úkol.
- Ručím za to, že po přečtení poslední stránky knihy dokážete ihned spustit vlastní provizní program, přivést první partnery a prodat svůj produkt.

Affiliate už používáte?
- Vám v knize ukážu pokročilé techniky správy účtu, práce s partnery i nejčastější chyby, které affiliate obchodníci dělají.
- Dozvíte se, na jakých 5 pilířích stojí správa provizního programu. A jaké triky použít, aby na ni stačila pouhá hodina týdně.
- Prozradím vám 12 nejčastějších chyb affiliate marketérů a ukážu vám, jak jim předcházet.
- Naučíte se rozpoznat podvodné praktiky neseriozních partnerů ještě předtím, než vyplatíte provize.
- Na závěr knihy jsem pro vás připravil podrobnou analýzu českého affiliate trhu.

Podívejte se na stránky knihy, co o ní říkají ti, co už ji četli, případně si stáhněte ukázkovou kapitolu.

Cena knihy je 590 Kč, první týden nabízím slevu 30 %.

Koupit knihu.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 19 hostů