Na kolika tématech pracujete součastně?

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Turek
Příspěvky: 15
Registrován: ned 29. led 2012 10:37:56
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Na kolika tématech pracujete součastně?

Příspěvek od Turek »

Uděláte jedn blok stránek "kompletně" a pak přejdete na další, nebo jich máte rozpracovaných více? Je mi jasné že nikdy nebudou stránky kompletní a potřebují udržovat, ale myslím takovou tu základní masi obsahu.

Proč se ptám, měl jsem totiž teď nutkáni pustit se na nové téma,přitom nic nemám pořádně doděláno. Tak nakonec ve mě zraje rozhodnutí, žádne nové téma, dodělat pořádně jedno a potom na další. Tím si dávam i trochu bič na sebe, že to první téma musím dokončit a pohnout s ním.

Jak to máte vy?
Mám blog http://www.mojeokoli.cz o internetu, běhání, fotografování, Itálii, čajovnách
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Na kolika tématech pracujete součastně?

Příspěvek od Miki »

Obvykle 0 - 3. Pokud se jedná o "malé" weby, nejradši je udělám na zátah (přes noc, přes víkend). U větších projektů dělám většinou na víc najednou, na jednom nebo vlastně na dvou pracuju mometálně teď. Na víc projektech dohromady pracuju především proto, že jedna věc po pár dnech omrzí a pak de hrozně pomalu tzn. je lepší tu práci odložit a jít dělat uplně něco jiného (kódování, programování/úpravy RS, linkbuilding, budování obsahu).

Samozřejmně vše závisí na předem stanoveném plánu, závazcích a v neposlední řadě možnosti projekt na delší dobu odložit (v případě kritický situace, nemoci atd.). Všechno je ale postavený na tom, jak reálne odhadnu rozsah a pracnost projektů (pokud to podcením tak projekt může skončit nedokončený na lokálu).

Například dělám třeba rozsáhlejší dropshipping obchod, ten mě po pár dnech přestane bavit tak si během noci vytvořim ministe, pak udělám upgrade nějakýho starýho webu a pak se vrátim celej natěšenej doladit dropshop. Předem plánovanej byl akorát ten dropshop, to ostatní mi prostě "přišlo" pod ruku tak jsem se s tim odreagoval... ;) Ale to jen teď v zimě, určitě se nedá říct že bych tímhle tempem jel celej rok, v mojem portfoliu bys našel i nedodělávky, ale spíš v podobě nedostatečnýho linkbuildingu:/

A pokud myslíš jak si řekl "téma" a ne web, pak nový témata který mě napadaj si zapisuju do poznámek s postupem času posuzuju zda se to vyplatí nebo ne (nechávám odležet) - opět je třeba dobře odhanout náklady, rozsah, konkurenci atd...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů