Agregátor affiliate programů

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Flaiming
Příspěvky: 4
Registrován: stř 27. kvě 2015 9:06:31
Kontaktovat uživatele:

Agregátor affiliate programů

Příspěvek od Flaiming »

Ahoj,
jsem zapojený do několika menších affiliate programů a řeším problém, jak z nich nějak rozumně agregovat na jedno místo statistiky konverzí. Vím, že existuje mnoho nástrojů na "affiliate dashboard", nicméně ty agregují jen ty větší affiliate programy/sítě. Existuje něco univerzálnějšího, případně nějaká služba s API, kde by stačilo jen napojit tyto menší affiliate programy přes vlastní kód? Byl by případně o takovou službu zájem, pokud bych něco takového vytvořil?

Pro představu momentálně používám affiliate programy metalshop.cz, fantasyobchod.cz, pandemic.cz, fantoys.cz, xzone.cz, albatrosmedia.cz, bastard.cz a další, viz http://chcidraky.cz/o-webu/ .
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Agregátor affiliate programů

Příspěvek od Deshihk »

Pokud programy jedou na Affilboxu, Post Affiliate Pro, Hashoffers apod, budou mít vlastní API se specifickací - u těch, co mají vlastní řešení to bude náročnější a bude to na domluvě, jestli to doprogramují.

Poslední týden řeším stejnou věc :))
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Agregátor affiliate programů

Příspěvek od Maigi »

Napsal jsem článek o tom, jak tohle všechno napojit do jednoho dashboardu, ale je to článek jen pro členy, takže pro ty, co si to nepřečtou, prozkoumejte možnosti aplikace numerous, jsou nekonečné...

http://affilak.cz/numerous-jako-nahrada ... ashboardu/
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Flaiming
Příspěvky: 4
Registrován: stř 27. kvě 2015 9:06:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Agregátor affiliate programů

Příspěvek od Flaiming »

Deshihk: Tak až to bude hotové, napiš :)

Maigi: Díky, to vypadá taky použitelně, i když na můj vkus možná trochu zbytečně komplikovaně, hnát to přes několik služeb. Nicméně ještě prostuduju (členství mám).
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Agregátor affiliate programů

Příspěvek od Maigi »

Numerous bude končit, ale podobné kouzla umí Numerics
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
kaktuscz
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 02. bře 2017 11:11:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Agregátor affiliate programů

Příspěvek od kaktuscz »

Vytvořil jsem bezpečný SW - Affiliate Partner Dashboard. Rozepsal jsem se o něm v tomto příspěvku viewtopic.php?f=12&t=813
rado
Příspěvky: 8
Registrován: sob 27. říj 2018 17:24:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Agregátor affiliate programů

Příspěvek od rado »

Ja trackujem viac ako 200 affiliate programs s https://www.niftystats.com/ Ak chces, napis mi, poviem ti ako si usetris mesiace vo svojom zivote trackovanim statistik :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů