Event eSpolupráce

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět

Event eSpolupráce 1.3.2012

Jdu
0
Žádná hlasování
Nejdu
7
58%
Nevím
2
17%
Nejsem pozvaný
3
25%
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Event eSpolupráce

Příspěvek od jan »

Jdete někdo (1.3.2012) na akci od eSpolupráce?
Money talks :)
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Event eSpolupráce

Příspěvek od Maigi »

Honza Ježek mi na osobní schůzce říkal, že mě pozve, ale vzhledem k tomu, že jsem ten samý den nastoupil ke konkurenci, tak už žádná pozvánka nedorazila :( asi se cítí dotčený, ale já to opravdu to ráno netušil a nic jsem z něj nevyzvídal... Taky mi odřízli přístup do nové espolupráce :D Berou to nějak moc osobně..
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Event eSpolupráce

Příspěvek od SUNicko »

Já pozvánku dostal, ale už mám jiný program. Chci se jen zeptat, jsou podobné eventy to, co affiliate partneři chtějí, aby pro ně affiliate programy pořádaly? K čemu eventy, když je pak affil podpora k ničemu, nedodržuje se splatnost apod.? Děkuji za názory.
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Event eSpolupráce

Příspěvek od jan »

Maigi píše:Honza Ježek mi na osobní schůzce říkal, že mě pozve, ale vzhledem k tomu, že jsem ten samý den nastoupil ke konkurenci, tak už žádná pozvánka nedorazila :( asi se cítí dotčený, ale já to opravdu to ráno netušil a nic jsem z něj nevyzvídal... Taky mi odřízli přístup do nové espolupráce :D Berou to nějak moc osobně..
Aha, no tak to berou docela "tvrdě" :) ... nějak nevidím důvod, partnera "odřezávat" od systému a vůbec možné spolupráce. Co se tím získá? To fakt nevím.
SUNicko píše:Já pozvánku dostal, ale už mám jiný program. Chci se jen zeptat, jsou podobné eventy to, co affiliate partneři chtějí, aby pro ně affiliate programy pořádaly? K čemu eventy, když je pak affil podpora k ničemu, nedodržuje se splatnost apod.? Děkuji za názory.
No já mám také ještě jeden program, tak váhám ...
Proč nepořádat... Ať pořádají necháváme si vydělávat navzájem. Osobně jsem s podporou neměl nikdy problém /musím zaklepat/. Splatnost se mi opozdila jen jednou, ale po nahlášení do 2 dnů prachy na účtu.
Money talks :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 19 hostů