Školení affiliate marketingu

Vše kolem affiliate marketingu. Postupně se toto téma bude štěpit na menší s narůstajícím počtem vláken.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Školení affiliate marketingu

Příspěvek od AffilBox »

Pokud provozujete (nebo chcete začít provozovat) vlastní provizní program, tak vás srdečně zvu na moje školení affiliate, které proběhne 23.11. v Praze.

Jedná se o 10. termín školení a současně také úplně poslední, který budu školit.

Na školení projdeme od úplných začátků, abychom si sjednotili termíny, přes jednodušší věcí, jako je například správné určení provizí a jaké materiály partnerům připravit, až po praktickou ukázku velmi efektivního systému, jak hledat partnery.

Právě partneři jsou v “partnerském” programu to nejdůležitější a proto se na ně zaměříme. Ukážu vám, jak je najít, oslovit a přimět ke spolupráci. A to velmi prakticky. Ukážu vám můj vlastní postup krok za krokem, který je snadno aplikovatelný a jde delegovat i na brigádníky.

Závěr si samozřejmě necháme přímo na vaše vlastní provizní programy. Buď vyšperkujeme již váš existující, nebo vám během pár minut připravíme úplně nový.

A to není vše. Školení je celodenní a mám pro vás připraveno občerstvení k snídani a také společný oběd (samozřejmě v ceně). Takže stačí si vzít notebook a případné dotazy. Vše ostatní je pro vás zajištěno :wink:.

http://skoleniaffiliate.cz/
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů