AffilBox

Software
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

AffilBox

Příspěvek od Maigi »

Obrázek

Obrázek

Popis
AffilBox je první český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt.

+ první měsíc zdarma
+ SEO odkazování (bez ID partnera) u vyšších verzí
+ Export dat do CSV, PDF, XLS u vyšších verzí
+ Detekce podvodů u vyšších verzí
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate software

Příspěvek od AffilBox »

Ahoj, pokud by měl někdo dotazy k našemu AffilBoxu, tak se ptejte, moc rád je zodpovím.
Mário
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AffilBox

Příspěvek od AffilBox »

Chtěl bych všem oznámit spuštění nové verze!

V čem se tato verze liší od těch předchozích?

Toto je verze ke které jsem směřoval a kterou považuji za velmi solidní software na správu provizního programu. Neumí to vše, co třeba zahraniční software, ale umí to vše, co by člověk, který s provizním software začíná mohl chtít. Ba dokonce si s ním vystačí i profíci, kteří během jednoho měsíce vyplatí partnerům na provizích 1.000.000 Kč!

Co jsme dělali od září, kdy jsem sem psal naposledy?

Programovali jsme programovali, testovali, zkoušeli. Pak jsme na měsíc přestali. Pak jsme se zamysleli, celé to předělali a nyní vám předkládáme naše dílo v celé své kráse!

Obrázek

Používá to někdo?

Ano http://www.affilbox.cz používá již 43 našich klientů. První verzi pro veřejnost jsme vypustili začátkem září. Tehdy to bylo ještě za 500 kč měsíčně a vypadalo to celé jinak. Ale protože dáme na názor našich klientů, tak jsme vše zjednodušili, zpřehlednili a zlevnili! Nyní si tento skvělý software můžete pořídit již za 3.990 Kč bez DPH! http://www.affilbox.cz/cenik/

Můžete z toho také něco mít!

Každému, kdo dohodí klienta, dám 500 Kč! Takže se rozhlédněte okolo a zamyslete se, zda neznáte někoho s eshopem, kdo by mohl AffilBox chtít. Anebo pokud to chcete vzít trošku pasivněji, tak se registrujte do našeho http://www.affilbox.cz/provizni-program-affilbox/, kde naleznete další informace a bannery, které můžete použít.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AffilBox

Příspěvek od AffilBox »

Určitě by vás mohlo zajímat představení AffilBoxu z pohledu Start-upu.



http://www.youtube.com/watch?v=Evu1jConp6k

* nevím, jak to sem vložit přímo jako video, tak alespoň odkaz


// EDIT: přidal jsem video napřímo. Jde to párovým tagem [youtube] mezi který se vloží přímo kód videa, který je v URL za watch?v= // Maigi
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Pavel Mužák
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26. led 2012 11:00:05
Kontaktovat uživatele:

Re: AffilBox

Příspěvek od Pavel Mužák »

Večer se podívám na video, ale koukám, že mi nějak unikla další změna ceny affilboxu a to jsem se na něj už chystal :-) Počkám asi, až bude po zkouškovym a pak to pořádně promyslim...
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AffilBox

Příspěvek od AffilBox »

Pavle - ano zdražili jsme :-D Prakticky každý totiž chtěl nějaké rady, pak upravit třeba bannery a další drobnosti, které se docela nasčítají a takto budeme moci poskytnout komplexní službu, aniž bych pak musel něco účtovat navíc.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AffilBox

Příspěvek od jan »

Mário, je tam nějaká možnost pro partnery? Jací jsou aktuální inzerenti?
Money talks :)
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AffilBox

Příspěvek od AffilBox »

Pro partnery v jakém smyslu? Pokud nás budeš propagovat, tak nabízíme 500 Kč za každého nově přivedeného zákazníka, případně 1000 Kč, pokud jich bude více než 5 za měsíc. Platnost cookie je 60 dní.

Pokud máš na mysli přímo pro partnery eshopů, co si koupili AffilBox, tak tam máme všechno možné, od eshopů, přes školení, až po virtuální kanceláře :-D.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
jan
Příspěvky: 42
Registrován: pon 30. led 2012 23:30:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AffilBox

Příspěvek od jan »

No, jasny, to druhé mě zajímalo :) Chápu Affilbox i jako "síť", pokud jsem tomu dobře porozuměl ... proto se ptám na ty partnery/inzerenty... je někde seznam konkrétních affil nabídek?
Money talks :)
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AffilBox

Příspěvek od AffilBox »

AffilBox je pouze SW, síť na tom může teprv někdo vybudovat :-D.

Dneska jsem zrovna chtěl nakoupit jednu doménu, kam bych to vyvěsil. Uvidíme jak to dopadne.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů