Uživatelský avatar
Sally89
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. čer 2017 11:32:53
Kontaktovat uživatele: Poslat soukromou zprávu

Zetaniche – Affiliate Síť

pon 28. srp 2017 10:51:36

Ahoj všem,

vzhledem k tomu, že je toto fórum spojeno s Affiliate a prací po internetu, krátce vám představím affiliate síť Zetaniche (https://zetaniche.com/).

Zetaniche je performance síť, která byla založena roku 2015 týmem profesionálů, kteří mají přes 15 let zkušeností v tomto průmyslu. Zetaniche vám nabízí možnost propagovat některé z jejich exkluzivních produktů v oblasti mainstream a adult. A to v kategoriích zdraví, krása, hubnutí, seznamka a male enhancement v zemích, ve kterých není tak velká konkurence a šance na výdělek je vysoká.

Takže pracujeme v zemích, jako jsou: Rumunsko, Finsko, Bulharsko, Litva, Bosna, Maďarsko, Albánie, Chorvatsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Lotyšsko, Černá Hora, Kypr, Česká republika, Estonsko, Portugalsko, Makedonie, Kazachstán, Maroko, Bělorusko, Řecko, Itálie, Polsko, Ukrajina.

Nejpopulárnější produkty v Česku jsou: WhatsChat, TurboMax, GoSlimmer a mnohé další, s výplatou až 50% CPA na digitální produkty a 20-30% na fyzické produkty.

Našim affiliates nabízíme přeložené vstupní stránky produktů do jazyků zemí, ve kterých se produkty propagují. Tak jim dáváme možnost přiblížit se co nejefektivněji místním kupcům.

Co se týče vyplácení u Zetaniche, provádí se prostřednictvím wire, Paxum a Payoneer. Minimální částka k výplatě přes wire je 100€, a 50€ pro ostatní metody vyplácení. K vyplácení dochází jednou měsíčně, za půl roku a ročně, ale nabízíme také možnost týdenních a dvoutýdenních výplat pro affiliates, kteří za dané období vydělají 1000€, či 1500€.

Naši zkušení manažeři Vám rádi odpoví na všechny Vaše otázky. Též Vám rádi pomohou zrealizovat kýžený zisk a dosáhnout zadaných cílů prostřednictvím propagace některých z našich produktů.

Zetaniche se snaží využít potenciál, který tato tržiště mají, a tím způsobem i získat přednost před konkurencí. Všichni, kdo se chtějí společně s námi rozvíjet, a přitom zvyšovat své příjmy, jsou v naší síti vice než vítáni.


Pro všechny dodatečné informace nás můžete kontaktovat přes e-mail: support@zetaniche.com a Skype: aff_zetaniche.
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche

Uživatelský avatar
Sally89
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. čer 2017 11:32:53
Kontaktovat uživatele: Poslat soukromou zprávu

Re: Zetaniche – Affiliate Síť

úte 29. srp 2017 11:40:46

Ahoj všem!

Ráda bych vás poprosila, abyste si našli chvilku a podívali se na naše TOP NABÍDKY TOHOTO TÝDNE.


Obrázek


Mezi mnoha produkty, které nabízíme našim affiliates k propagaci se tento týden velmi zvýraznil i jeden produkt pro český trh:

NilSmoke
Pay-out: €12.50

Conversion flow: Konverze je považována za dokončenou v okamžiku, kdy návštěvník navštíví stránku daného produktu, vyplní formulář a klikne na "Objednej". Pote se musí objednávka validovat z naší strany a tím se konverze považuje za dokončenou.

Více detailů o všech našich produktech můžete vidět v okamžiku, kdy se přihlásíte do naší sítě.

Nenechte si ujít také náš blog přečtěte si příspěvek tohoto týdne, ve kterém můžete najít všechny detaily o tom, jaké mají přednosti propagace COD offers, a proč je potřeba, abyste tak učinili právě prostřednictvím sítě Zetaniche. Nezapomeňte vyplnit do newsletteru na našem blogu vaše údaje, abyste zjistili jako první, jaké máme pro vás máme novinky.

Jako obyčejně nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře na naší stránce, ale také na přímo prostřednictvím emailu: support@zetaniche.com nebo Skypu: aff_zetaniche.

Ještě pořád nejste součástí sítě Zetaniche? Už nemáte na co čekat! Přidejte se k nám ještě dnes!
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche

Uživatelský avatar
Sally89
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. čer 2017 11:32:53
Kontaktovat uživatele: Poslat soukromou zprávu

Re: Zetaniche – Affiliate Síť

úte 05. zář 2017 8:50:19

Ahoj všem!


Obrázek


Bez ohledu na to, jestli jste zkušení affiliates, nebo jste v affiliate marketingu na začátku, určitě se sami sebe často ptáte, jestli jste si vybrali, nebo si vyberete ten nejvhodnější a nejprofitabilnější niche na propagaci.

Zetaniche pečivě pracuje na průzkumu trhu a preciznímu zacílení potřeb veřejnosti, takže ve své nabídce propagace offerů má vždy ty nejžádanější produkty. Zetaniche se zaměřuje na propagaci produktů v regionech, kde se nevyskytuje tak velká konkurence. Pokud se tedy rozhodnete pro propagaci našich produktů, které jsou veřejností významně vyhledávány v regionech, kde není tak velká konkurence, jde o vítěznou kombinaci pro každého publishera.

Jak si vybrat niche?

• Pokud jste přímým vlastníkem stránek, vyberte si niche, který je blízký obsahu vaší stránky a o kterém víte, že na něj veřejnost bude pozitivně reagovat.
• Pokud pracujete s více zdroji trafficu, nebo to alespoň plánujete, vyberte si niche, který je blízký vašim zájmům, protože snáze pochopíte potřeby veřejnosti a vaše kampaň bude profitabilní.
• Vyberte niche dle jeho popularity, přičemž berte ohled na konkurenci v daném regionu.

To vše a mnoho dalšího si můžete přečíst v nejnovějším příspěvku na našem blogu, který pro Vás připravil pracovitý Zetaniche tým. Připravili jsme pro Vás detaily a přednosti nichů, se kterými naše síť pracuje, stejně jako několik návrhů, které nichy a subnichy si vybrat v závislosti na obsahu Vaší stránky, potřeb a cílů.

Samozřejmě zde můžete i najít, jaké offery vybrat v jaké kategorii. Nezapomeňte tedy navštívit náš blog!

Zeta NICHES jsou:
health, weight loss, beauty, dating, adult, make money.

Země, které pokrýváme, jsou: Rumunsko, Finsko, Bulharsko, Litva, Bosna, Maďarsko, Albánie, Chorvatsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Lotyšsko, Černá Hora, Kypr, Česká republika, Estonsko, Portugalsko, Makedonie, Kazachstán, Maroko, Bělorusko, Řecko, Itálie, Polsko, Ukrajina.

Nepřemýšlejte příliš, přidejte se k naší síti již DNES! Pro více informací nás kontaktujte přes e-mail nebo Skype
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche

Uživatelský avatar
Sally89
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. čer 2017 11:32:53
Kontaktovat uživatele: Poslat soukromou zprávu

Re: Zetaniche – Affiliate Síť

úte 12. zář 2017 9:19:22

Ahoj všem,

tým Zetaniche poctivě pracuje nejen na své síti, ale také na obohacování palety produktů pro naše milé affiliates, stejně jako na přípravě různorodého obsahu pro všechny ty, kdo chtějí naši síť lépe poznat, ale vůbec se neorientují ve světě affiliates.

Takže jsme se rozhodli, že naším příspěvkem z minulého týdne všem návštěvníkům naší stránky lépe přiblížíme naši síť a způsob, jakým funguje.

Obrázek

Proto jsme pro vás "vypíchli" několik kroků, které musíte znát, abyste u nás mohli rozjet svou první kampaň. Jakým způsobem můžete vyhledat offers, jaké nabízíme ad metody, jak vytvořit tracking, jak sledovat statistiky a ještě mnoho dalšího, se můžete dozvědět v našem blogu.

A pokud přece jen stále nejste úplně seznámení s pojmem affiliates, zařadili jsme i několik vysvětlení, abyste získali ucelenější obraz o tom, co to vlastně představuje a jakým způsobem si můžete vydělat nějaké peníze navíc jako affiliates.

Také jsme pro vás vyčlenili Top Offers of the week.

Obrázek

Tohle ještě není konec...

Budete mít příležitost přečíst si, jaké jsou výhody propagace pomocí našich premium SMS offers, stejně jako to, co to vlastně představuje.

Jak vidíte, připravili jsme pro Vás v našem poslední bloggovém příspěvku mnoho zajímavého obsahu a budeme to tak dělat i nadále, proto se nezdráhejte navštívit naše stránky kdykoliv a podívat se, co jsme pro Vás připravili nového.

Samozřejmě nás pro jakékoliv své další otázky můžete kontaktovat přes e-mail, nebo Skype.

Přidejte se k naší síti již DNES!
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche

Uživatelský avatar
Sally89
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. čer 2017 11:32:53
Kontaktovat uživatele: Poslat soukromou zprávu

Re: Zetaniche – Affiliate Síť

pon 18. zář 2017 9:59:08

Ahoj všem,

stejně jako dosud se pracovitý Zetaniche tým rozhodl, že se s vámi podělí o některé informace, které Vám budou užitečné na Vaší cestě k zisku pomocí affiliation.

Nejdříve se podívejte na náš týdenní seznam TOP Offerů.

Obrázek

Vzhledem k tomu, že se na našem seznamu objevují i dva produkty pro oblast Maďarsko, shromáždili jsme pro Vás některé užitečné informace, jako jsou: procento online zákazníků v Maďarsko, nejčastější způsoby placení při online nákupech, stejně jako nejčastější doručovací metody, ke kterým se Maďarům uchylují. Naše COD produkty zcela vycházejí vstříc návykům maďarské veřejnosti, proto si udělejte chvilku čas a podrobněji prověřte informace, které jsme pro Vás připravili na blogu a začněte s propagací našich maďarských produktů.

Obrázek

Vzhledem k tomu, že se minulý týden nese ve znamení GEO's, připravili jsme pro Vás i příspěvek na téma, jak si vybrat ZETA geo.

Uvedli jsme pro Vás některé země, ve kterých momentálně Zetaniche nabízí offery k propagaci, s ohledem na konkurenceschopnost a některé návyky při online nákupech obyvatel těchto zemí.

V některých budoucích příspěvcích podrobněji zaměříme pozornost na každou z těchto zemí, proto se nezapomeňte přihlásit k odběru našeho Newsletteru, abyste byli vždy informováni.

Ještě stále jste nezačali s propagací našich produktů? Vzhledem k tomu, že pro Vás každý den připravujeme novinky a procházíme s Vámi krok za krokem dle potřeb každého trhu, nemáte již na co čekat!

PŘIDEJTE SE K NÁM JIŽ DNES!
Zetaniche Affiliate Network
Email: support@zetaniche.com Skype: aff_zetaniche

Zpět na “Affiliate sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti