Commission Junction

Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od freez »

Proč nedoporučeš CJ pro začátečníky? z důvodu plátcoství DPH? já s CJ pár věcí zkusil a docela mě to příjemně překvapilo, tak toho od nich asi nasadím víc, začínají se tam objevovat zajímavé možnosti českých affil partnerů jako například CK Neckermann, pojišťovna Direct, Allianz nebo ČSOB, a nebo vyzkoušt Telefonica O2 a T-mobile.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od Maigi »

Na CJ se mi nelíbí, že mají jen bannery a né iFramy. Mám zakořeněno, že ty bannery jsou z hlediska funkčnosti oproti iFrame uplně na nic.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od freez »

Maigi píše:Na CJ se mi nelíbí, že mají jen bannery a né iFramy. Mám zakořeněno, že ty bannery jsou z hlediska funkčnosti oproti iFrame uplně na nic.
Tak to už právě není pravda, iFramy záleží na tom jestli je inzerent má, například když byla na CJ ještě Studen Agency než rozjela svůj affil měli jako iFrame tři vyhledávače, momentálně mám od CJ nasazen iFrame od ČSOB na cestovní pojištění, kalkulačka je zde.

Ale pravda je že iFrame má většinou větší efekt než baner, i když dobré banery jsou také dobré, asi záleží na umístění.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od freez »

Není zač, možná bych se pokusil kontaktovat společnost VIVNetworks která pro CJ zajištuje poradenství pro Českou republiku a vyzpovídal bych je ohledně možností, ohledně toho co musí člověk splňovat aby mohl s Cj spolupracovat, jak probíhají výplaty, co je nutné pro výplatu z Cj udělat, jaký je limit pro výplatu, v jaké měně je možno výplatu z Cj dostat, ono je toho u Cj docela dost jinak než by se mohlo zdát a myslím že je i v zájmu Cj aby o možnosnech programu affiláci věděli, tak by ses toho mohl chytit a být první kdo o Cj bude mít na fóru relevantní informace, myslím že by to bylo dobrý tu mít o Cj tak nějak všechno na jednom místě.

použít můžeš: podpora@vivnetworks.com a nebo kompletní kontakty najdeš na: http://www.vivnetworks.com/kontakt podpora reaguje docela pružně.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Commission Junction

Příspěvek od Miki »

CJ.com se spokojeností využívám. Na jaře mi někdo od VIVNetworks nabídl možnost zasílání peněz na účet (ne šekem) a od podzimu již choděj peníze na cz účet všem. V administraci vidím limit pro výplatu převodem 25 EUR, ale nevim jestli to platí i pro mezinárodní převody (mam tam nastaveno trošku víc). Zmíněné telekomunikace a slevoweby mě moc neoslovily, ale v nabídce affilů je i například Kasa.cz. V zahraničních programech se tam zatim moc neorientuju.
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od haVaj »

V CJ sice vidite vsechno v EUR (aspon ja, zrejme to nejde ani prepnout), ovsem platby posila dle nastaveni v CZK z ceskeho uctu u Unicredit Bank. Platba co mi prisla 20.1.2012 byla v kurzu 1 EUR = 25,55 CZK, coz byl kurz CNB k 18.1.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od freez »

Jo jo vše je v eurech, ale platba dojde na účet v CZK, je to vlastně stejné jako u adsence, taky je vidět částky v eurech a pak přijde na účet platba v CZK. Mám tam nastaven limit 60 euro, ani jsem se po pravdě nedíval jestli s tím jde hýbat.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od freez »

Takže volba pro výplatu provize formou převodu na účet je tedy variabilní v rozmezí 25 až 750 euro. Každý si může nastavit podle výsledků svojí hranici, což je dobré pokud někdo na CJ udělá 100 euro měsíčně může si nastavit minimum a ví, že bude mít vcelku pravidelný příjem.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od freez »

Novinky z CJ: od 28.3. 2012 do 30.6.2012 probíhá akce u partnera CK Neckermann, všechny prodeje dovolené od CK Neckerman mají nyní provizi 4% do systému přibylo pár nových banerů na akční nabídky od Neckermanna.

Dále probíhá akce partnera London Pass, sleva na objednávky karet ve výši 10% na tří a šesti denní pasy. Podobná akce probíhá probíhá také u Paris Passu a to na čtyř a šesti denní pasy. Propagační banery jsou již připraveny.

Pro nové zájemce o síť CJ upozornění: Používáním sítě CJ se stáváte PLÁTCEM DPH!!!

Přeji hodně prodejů ;)
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od LukasP »

freez píše:Pro nové zájemce o síť CJ upozornění: Používáním sítě CJ se stáváte PLÁTCEM DPH!!!
POZOR, tohle už tak platit nemusí. Právě si vyměnuji pár emailů s provozovateli VIVnetworks, kteří nově začali nabízet přefakturaci CJ. Konečně! Připravuji článek na svém blogu! Ještě mě ale zajímá pár dotazů, takže nějaké emaily ještě potřebuji vyměnit.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů