Commission Junction

Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od freez »

Jo tak pokud budu mít smlouvu s VIVnetworks tak to je potom jiná, jak se ale zaregistruješ do CJ a použiješ jeden jedinej baner, jseš plátce, jde o to jak to budou přefakturovávat resp na koho to bude registrované, pokud na ně a jen ti přidělí pro web PID, pak by to šlo. Pokud půjdou jen peníze na účet plátce, je to o ničem, protože smlouva s CJ je na tvé jméno, každopádně jsem zvědavý co zjistíš, počkám si na tvůj článek. Pravda je, že používání CJ a nutnost stát se plátcem mnohé odradí, i když já musím za nějakou dobu co plátce jsem, říct že je to naprosto zbytečná obava.
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od haVaj »

Měli by to dělat tak, že účet je veden na ně a ty do něj máš přístup. Pokud si to dobře pamatuju ze schůzky s něma. Říkali, že to takto již pár větších partnerů co nechtěli být plátci používá.
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od LukasP »

freez píše:Jo tak pokud budu mít smlouvu s VIVnetworks tak to je potom jiná, jak se ale zaregistruješ do CJ a použiješ jeden jedinej baner, jseš plátce, jde o to jak to budou přefakturovávat resp na koho to bude registrované, pokud na ně a jen ti přidělí pro web PID, pak by to šlo. Pokud půjdou jen peníze na účet plátce, je to o ničem, protože smlouva s CJ je na tvé jméno, každopádně jsem zvědavý co zjistíš, počkám si na tvůj článek. Pravda je, že používání CJ a nutnost stát se plátcem mnohé odradí, i když já musím za nějakou dobu co plátce jsem, říct že je to naprosto zbytečná obava.
Tak jsem dnes vydal článek ohledně přefakturace CJ.com a VIV Networks tu:

http://www.tipinternet.cz/cj-com-pro-neplatce-dph/
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
lookass
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. led 2012 14:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od lookass »

Paradni clanek, diky za nej! Dalsi provizi si tedy za prefakturaci/zprostredkovani VIV nebere? Kazdopadne musim pochvalit, pro hromadu ceskych affilaku je to uzasna zprava.. Sice tim padem muj business plan zkrachoval, ale to neni poprve ani naposled :-)

Kdyz uz tedy jsme u CJ, vyuzivate u nich primarne CZ nebo cizi affily? Ja osobne z 90% CZ..
VIVNETworks
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. bře 2012 16:00:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od VIVNETworks »

Zdravim,
Pro zobrazovani reklam ve verejne siti CJ neni jiz nutno byt platcem DPH, pokud se zaregistrujete pod VIVNETworks, sro a provize si muzete prefakturovat. Svuj ucet budete mit veden pod VIVNETworks a budete mit standartni online ucet. Pokud budete mit o tuto sluzbu zajem tak nas prosim kontaktujte.
Upozornuji jeste na noveho inzerenta v CJ. Je to CEZ Prodej a odmenuje od 1.4.2012 za smlouvu na plyn 450Kc a 130Kc za kvalifikovany lead.
VIVNETworks
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od haVaj »

kalabek píše:To VIVNETworks:

Mám velký problém najít XML feedy, nevíte kde jsou?
Musis si o ne napsat na email. V CJ je nenajdes.
lookass
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. led 2012 14:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od lookass »

Nemate take nekdo od vcera potize s CJ? Prihlaseni mi probehne v poradku, ovsem kdyz chci otevrit reporty nebo zobrazit linky u kterychkoliv inzerentu tak mi CJ hodi jen stranku s chybou - Commission Junction - Error. Z podpory mi odepsali, ze zadny problem nevidi, at zkusim jiny prohlizec. Chyba je samozrejme u nich, prohlizec by mi takovou stranku nevygeneroval. Nesetkal jste se s tim nekdo?
Uživatelský avatar
mikey
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 26. led 2012 11:21:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od mikey »

lookass píše:Nemate take nekdo od vcera potize s CJ? Prihlaseni mi probehne v poradku, ovsem kdyz chci otevrit reporty nebo zobrazit linky u kterychkoliv inzerentu tak mi CJ hodi jen stranku s chybou - Commission Junction - Error. Z podpory mi odepsali, ze zadny problem nevidi, at zkusim jiny prohlizec. Chyba je samozrejme u nich, prohlizec by mi takovou stranku nevygeneroval. Nesetkal jste se s tim nekdo?
Mám stejný problém...
Uživatelský avatar
jedy
Příspěvky: 37
Registrován: pon 04. bře 2013 23:07:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od jedy »

Zjistím někde, jaké kampaně CJ nabízí aniž bych se musel předtím registrovat?
Jde mi hlavně o zahraniční (anglicky hovořící) kampaně.
Viv networks
Příspěvky: 33
Registrován: pát 07. zář 2012 14:58:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Commission Junction

Příspěvek od Viv networks »

jedy píše:Zjistím někde, jaké kampaně CJ nabízí aniž bych se musel předtím registrovat?
Jde mi hlavně o zahraniční (anglicky hovořící) kampaně.
Česká a slovenské kampaně najdeš uvedené na našem webu: http://www.vivnetworks.com/category/inz ... /inzerenti
Zahraniční bohužel až po registraci. Jaký obor je pro tebe zajímavý?
Novinky o programech našich inzerentů čtěte na VIVblogu, pořádáme Affiliate konferenci.
Přehled našich inzerentů najdete na našem webu katalog inzerentů v CJ
Zastupujeme Commission Junction v ČR a SK. Naše podnikání je Affiliate Marketing.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host