AdBenefit

Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

Nešlo by ještě nějak vylepšit iframe formulář na Home Credit půjčku? Ideálně tak brilantní, jako je u Chytré karty ČS (i když tam se objevila ikonka nějakého zabezpečeného přenosu, což neni uplně ideální). Současný formulář vlastně nařizuje mít červenomodrý web, což je dost omezující.

Dělám teď jeden affil web na Home Credit a díval jsem se na weby Elephant Orchestra a na to, jaké mají formuláře. Jsou pokaždé jiné - přizpůsobené konkrétnímu webu, takže si uvědomují, že je třeba, aby co nejlépe zapadly do webu. Tyhle, které používají, ale v eSpolupráci nenajdete:
http://www.pujcky-plus.cz/zadost-o-pujcku/
http://www.idealni-pujcka.cz/zadost-o-pujcku-formular/

Ten, který najdete v administraci eSpolupráce, se mi taky moc nelíbí. Stačilo by jen odstranit šedé rámečky a přidat volbu barvy potvrzovacího tlačítka, čímž by udělaly formulář přizpůsobitelný libovolnému webu. Proč je tak těžké, si uvědomit, že u přizpůsobitelného formuláře se vyplatí i menší provize kvůli lepšímu konverznímu poměru..? :(
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

AffilBox píše:davidn: Vítej a díky za info z první ruky!

Já právě HO řešil září / říjen 2010 a tehdy už čeština byla. To mi neříkej, že by to EO řešili rok a půl a stále to neměli spuštěné, vždyť na tom nic není:(.

Mám na tebe prosbu, zapracujte trošku prosím na podpoře. Zobrazuje se mi v profilu Michaela Podzimková, +420 724 257 137, jako moje affiliate manažerka. Volal jsem ji v pondělí a úterý 3x (v normální pracovní dobu samozřejmě) a ani jednou mi to nezvedla. Poslal jsem tam nějaký traffic na tasting a moc to nekonvertuje, tak jsem se jí chtěl zeptat proč a co vyladit, abych mohl poslat více trafficu. Takto to dělám se zahraničníma kampaněma a jede to jak po drátkách. Dikec.
Ahoj Mário, zkus se mrknout znovu do profilu, měl bys tam mít už přiřazeného někoho jiného :)
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

Se koukni do administrace ;)
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od AffilBox »

Vůůůhůůů, konečně někdo, kdo bud brát telefon :-D. Až budu v ČR, tak se ozvu.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od AffilBox »

Kde najdu subaffiliate link pro doporučení mých subpartnerů?
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

Už jsem se o tom s Máriem bavil na FB :)
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

No jo, to ale vůbec není oficiálně spuštěné.. napřed musíme zajistit, aby se to chovalo, jak má. Teď jsem to zase vypnul, než dořešíme funkcionalitu. Informace jsou ty, že to prostě ještě není. Jak jsi ale zjistil, už jednou získaní podřízení affiláci se tedy evidentně nikam neztratí. Ta funkce tam je, jen se deaktivováním schová.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

Abych tu rozproudil diskuzi:

Právě jsme spustili novou kampaň na půjčky Provident! Provize je vyplácena za každou domluvenou schůzku s obchodním zástupcem Provident a to ve výši 220,- Kč. K propagaci ale bohužel nesmí být použit web s názvem Provident v doméně.

iframy vypadají takhle (plus je tam 5 bannerů):

Obrázek Obrázek
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od freez »

iframy jsou pěkné, i banery ujdou, bude i textový odkaz ? Jinak to, že nesmí být v doméně provident mě nepřekvapuje, je to podobné jako úprava podmínek ING konta.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: AdBenefit

Příspěvek od Maigi »

Už by tam měl být, mrkni
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů