Affiliate KAMPAŇ PhytoChi - adsremix.com

Odpovědět
adsremix.com
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. srp 2013 20:23:56
Kontaktovat uživatele:

Affiliate KAMPAŇ PhytoChi - adsremix.com

Příspěvek od adsremix.com »

KAMPAŇ PhytoChi – CZ je zaměřena na propagaci a prodej výrobku PhytoChi v ČR.

Odměna je vyplácena za registraci nového uživatele do eshopu. Podmínka splnění registrace je zakončena nákupem registračního balíčku (obsahuje 3 přípravky PhytoChi, tablety nebo nápoje). Cena tohoto registračního balíčku je standartně 2 521,74 Kč bez DPH.

Výše základní odměny partnerovi je 15% (tj. 378,26 Kč bez dph) za konverzi (objednávku registračního balíčku). V případě akční slevy inzerenta je provize vyplácena 15% z aktuální akční ceny.

BONUSY

a) ZAHAJOVACÍ BONUS pro všechny partnery jsme připravili pro zahájení provozu bonusovou odměnu (zahajovací bonus) ve výši 100,- Kč za každou realizovanou konverzi. Zahajovací bonus je časově omezen na období od 1.7.2013 do 30.9.2013. Zahajovací bonus se bude vyplácet po skončení této akce. Vyplacení proběhne do 30 dnů od ukončení..
b) ODMĚNA ZA ÚČAST pro všechny affiliate partnery máme připravenu odměnu za účast. Pokud totiž v době STARTOVACÍ KAMPANĚ, což je od 1.7.2013 do 30.9.2013, vytvoříte svoji první konverzi, tak od nás dostanete jednorázovou odměnu za účast, a to 200,- Kč. Tato bude vyplacena při Vaší první fakturaci.
c) ROČNÍ BONUS A to není stále vše. Pro všechny partnery je stanovena za každých 50 konverzí odměna 1 000,- Kč. Odměny se načítají v kalendářním roce a jsou vypláceny vždy v lednu následujícího roku.


A kolik si tedy mohu vydělat ?

1. měsíc
Realizoval jsem 1 konverzi, za což jsem vydělal 678,26 Kč ((1 x 378,26 Kč) + 200,- Kč /odměna za účast/ + 100,- Kč /zahajovací bonus/)
2. měsíc
Realizoval jsem 7 konverzí, za což jsem vydělal 3347,83 Kč ((7 x 378,26 Kč) + (7 x 100,- Kč /zahajovací bonus/ ))
3. měsíc
Realizoval jsem 12 konverzí, za což jsem vydělal 5739,13 Kč ((12 x 378,26 Kč) + (12 x 100,- Kč /zahajovací bonus/ ))

V součtu to tedy dělá nějakých 9 765,22 Kč! Co Vy na to?

Částky jsou bez DPH.

Na co ještě čekáte? Registrujte se na http://www.adsremix.net/registrace/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů