Mirek
Příspěvky: 1
Registrován: pát 25. říj 2013 12:05:54
Kontaktovat uživatele: Poslat soukromou zprávu WWW

BEWIT franchise - Víceúrovňové odměňování!!!

pát 25. říj 2013 13:51:41

Prosím čtěte pozorně!
Za pár dní odstartuje naprosto unikátní (minimálně v ČR a SR) systém Bewit franchise (http://www.bewit.cz).

Jedná se o český partnerský program, kombinující affiliate marketing s osobní franchisou a síťovým marketingem s působností i v zahraničí. Nemusíte se obávat, že by šlo o nějaký "pasqvil", jednoduše řečeno jde o systém víceúrovňového odměňování. Můžete tak vytvářet své obchodní týmy, a každý jednotlivý spolupracovník, kterého získáte, Vám pomáhá budovat nejen svoje ale i vaše podnikání.

Získáváte provizi nejen za vlastní uskutečněné doporučení ale také za doporučení lidí, ve vaší síti.

Jaké jsou provize u BEWIT? To tu ještě nebylo!

- Vyplácíme až 60% z obratu!
- Vyplácíme několik druhů provizí (přímé, následné, vlastní bonusy, bonusy za vedení týmů, měsíční bonus lídra) :o
- Ti nejlepší partneři si užijí i roční bonus! :o

Jaké produkty Bewit nabízí?

V současné době máme připraveny dva programy (produkty):

- Revoluční Marketing (Doslova revoluční vzdělávací a informační program v oblasti obchodu,podnikání a vydělávání peněz, cena 10 000Kč, kampaň odstartuje 1.12.2013)
- E-mail Robot (online komunikační nástroj, cena dle zvolené specifikace, neustálý vývoj, podpora, prodej bude zahájen 1.12.2013)


Právě teď máte jedinečnou ale opravdu JEDINEČNOU příležitost být u něčeho úspěšného na naprostém začátku! Již jsme oslovili několik TOP leadrů v ČR, kteří okamžitě pochopili jedinečnost a výnosnost systému BEWIT a také hodnotu našich produktů. Pokud tedy chcete podrobnější informace přímo z první ruky, klikněte na tento odkaz: http://www.bewit.cz/mirek a zanechte mi na sebe svůj kontakt, nebo mi napište na: mirek.hefner@bewit.cz

V Nejbližšších dnech Vás budu informovat o podrobnostech a Vašich možnostech přípravy na prodejní kampaň, která se v této podobě uskuteční pouze jednou a to letos v prosinci. Rovněž Vám všem doporučuji program Revoluční Marketing si zakoupit, nejenže získáte opravdu cenné informace pro Vaše podnikání ale také získáte Email Robot na jeden rok zdarma! O tom všem si povíme ale později.

Přiji Vám mnoho úspěchů!

Miroslav Hefner
ředitel marketingu
mirek.hefner@bewit.cz
tel.: +420 724 750 302

Zpět na “Affiliate sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host