Stránka 1 z 1

Leadsor CPA - Inovační affiliate program na rychlé půjčky

Napsal: stř 07. kvě 2014 22:22:09
od Leadsor
Představujeme Vám inovační affiliate program na rychlé půjčky - Leadsor CPA.

Více než rok jsme pracovali pouze s vybranými affiliate partnery, ovšem nyní podle našeho názoru nastal pravý čas pro oslovení veřejnosti!

Čím se náš Affiliate program liší od konkurenčních systémů?

Spolupracujeme s velkou řadou poskytovatelů rychlých půjček, zahrnutých do našeho systému, a používáme kombinovaný systém odměňování. Díky tomu u nás projde schvalovacím procesem daleko více lidí než u kteréhokoli jiného partnerského programu (kolem 38 %), a tak si vyděláte rozhodně víc. Provizi vyplácíme klasicky jak za schválenou půjčku, tak i za předschváleného klienta.

Co to znamená? Stačí, když uživatel vyplní formulář a projde skóringovým ověřením našich partnerů. V případě úspěchu schvalujeme provizi ihned, v reálném čase.
Následně můžete očekávat i provizi za schválenou půjčku.

Průměrná výše provize: 50–70 Kč za každý vyplněný formulář.

Každodenně pracujeme na přidání nových poskytovatelů rychlých půjček do našeho systému, proto není tato cena za vyplněný formulář konečná a bude postupně narůstat.

Do programu se můžete zapojit zasláním e-mailu na adresu admin@leadsor.cz.

Propagační nástroje: bannery, iframe, linkování.
Real-time statistiky, výplata od 1000 Kč.

Zároveň Vám nabízíme subpartnerský program, v jehož rámci dostáváte po celou dobu působnosti dovedených partnerů 5 % z jejich výplat.

Více info na http://www.leadsor.cz

Re: Leadsor CPA - Inovační affiliate program na rychlé půjčky

Napsal: pát 25. srp 2017 14:37:14
od manicka
Můžete spolehlivě a rychle najít peníze zde http://rychlapujcka-is.com

Re: Leadsor CPA - Inovační affiliate program na rychlé půjčky

Napsal: čtv 11. led 2018 17:46:34
od Vycita88
Affiliate pro rychlé půjčky se dělá docela dobře a společností poskytujících rychlé půjčky hledajících leady také bude vždy dostatek. Na druhou stranu je tu i určité morální dilema. Každý se sice rozhodne svobodně, ale už často nedomyslí všechny důsledky. Radši se zaměřuji na půjčky, kde je nějaké ručení (třeba autem). Tím pádem je větší pravděpodobnost, že se člověk nedostane do spirály.