Hotels combined - podvodníci?

Odpovědět
Rezi
Příspěvky: 4
Registrován: sob 29. lis 2014 15:26:11
Kontaktovat uživatele:

Hotels combined - podvodníci?

Příspěvek od Rezi »

Ahoj Affiláci, mám takový dotaz, problém. Mám napojený affil na vyhledávače hotelů Hotels Combined (možná znáte) přes svou doménu.
Viděl jsem jich jen tady u nás v ČR tak 10 možná 20!!! Na zahraničních fórech jsem narazil jen na hlášky typu: podvod, nevyplácí, zrušili mi účet. U nás nemůžu nic najít, tak zakládám toto téma.
Jde o to, že minimální částka pro výběr je 100 dolarů a na zahraničních fórech psali, že jakmile dosáhli této částky, australská firma jim přestala odpovídat na majly a co víc, zrušila účet! Většinou se zprávou, že jejich leady nebyly ani jednou přeměněny v konverze. Máte s tím někdo zkušenost? Vyplatili Vám?
Strávil jsem nespočet hodin, propagováním a rýpáním se v programu. Nerad bych, aby má práce přišla v niveč a navíc jestli je to pravda, je to od nich fakt dost blbé. Člověk je totiž odměňován za leady (ne za konverze), což jsou prokliky z vyhledávače do dalších portálů (např. booking.com). Nemáte žádnou kontrolu nad tím, kolik Vámi přivedených zákazníků si skutečně rezervovali ubytování. Nedozvíte se to. Oni si jen počkají až dosáhnete 100 dolarů, zruší Vám účet a napíší, že z Vašich leadů se nic neobjednalo. Nechci tedy už nikde propagovat, abych já jim přiváděl zákazníky a oni mi pak zrušili účet!!!
Jestli s tím máte někdo zkušenost, prosím napište.
Díky
Naposledy upravil(a) Rezi dne čtv 29. led 2015 15:06:22, celkem upraveno 1 x.
Rezi
Příspěvky: 4
Registrován: sob 29. lis 2014 15:26:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotels combined - podvodníci?

Příspěvek od Rezi »

Jinak, když jsem jim psal o radu, odpověděli obratem. Podpora fungovala skvěle. Když jsem jim ale psal ohledně peněz, neodepsali.
BIOSTAR
Příspěvky: 5
Registrován: pát 29. srp 2014 18:30:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Hotels combined - podvodníci?

Příspěvek od BIOSTAR »

To mě teda netěší. Zrovna jsem jeden takový web 2 dny zpátky taky založil a chtěl jsem dělat další. Takže pokud někdo něco víte, piště. Najde se tu někdo, komu platí a nemá s nimi problém?
http://www.mylyconet.com/biostar - Získejte peníze zpět za Vaše každodenní nákupy
http://www.myfxmoney.com/join.php?ref=2310 - Nejlepší český investiční fond, funguje už více jak 5 let.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host