Rada k mailu od CJ

Odpovědět
leonely
Příspěvky: 7
Registrován: ned 06. lis 2016 23:30:24
Kontaktovat uživatele:

Rada k mailu od CJ

Příspěvek od leonely »

Zdravím vás,
potřeboval bych radu. Přišel mi od CJ tento mail:

"CJ is currently investigating your account and has the following inquiries regarding your promotional methods: Are you connected to any other publisher accounts?"

Nevíte o co jde? Nějak to nemůžu pochopit. Jde o kombinaci více affiliate sítí na webu nebo kde může být problém? Nerad bych přišel o účet.

Děkuji za odpověď.
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada k mailu od CJ

Příspěvek od Deshihk »

Spíše se ptají na to, jestli nevyužíváte další publisherské účty přímo u CJ - nemáte tam více partnerských účtů?
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
leonely
Příspěvky: 7
Registrován: ned 06. lis 2016 23:30:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada k mailu od CJ

Příspěvek od leonely »

Mám u nich na svém účtě přidané 2 weby a propaguji pouze jednoho inzerenta. Účet na jméno mám u CJ pouze jeden. Teď nevím jestli to nemůže být i tím, že jsem třeba vygeneroval odkaz pro jeden web, ale hodil ho na ten druhý? Opravdu netuším, co je tím myšleno.
Deshihk
Příspěvky: 65
Registrován: ned 09. pro 2012 13:20:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada k mailu od CJ

Příspěvek od Deshihk »

To si nemyslím, že by to byl problém, je to normální chybka, která nic neporušuje. Napsal bych jim, tady můžeme stejně jen věštit z křišťálové koule.
Affilák a affiliate manažer/správce - více na mém blogu - propagujte ekologické / šetřicí produkty z Econea.cz. Pro svoji práci využívám affiliate software Affilbox.cz - recenze z pohledu správce.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti