Affiliate Features - český software s komunitou

Odpovědět
kaktuscz
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 02. bře 2017 11:11:46
Kontaktovat uživatele:

Affiliate Features - český software s komunitou

Příspěvek od kaktuscz » sob 30. čer 2018 17:57:14

Provozuji a tvořím novou aplikaci Affiliate Features (https://affiliatefeatures.com). Nepřišel jsem vytvářet další zbytečný software, který umožňuje inzerentovi spustit vlastní provizní program.

Affiliate Features nepovažuji za provizní síť. Je to software, nabízen včetně zapojení do komunity. Takový koncept ještě neexistuje, proto do projektu vkládám všechnu energii.

Cílem je nabídnout nejlepší technické řešení a zároveň jednoduché pro nastavení inzerentem. Inzerent se vůbec nemusí objevovat v naší komunitě, může pouze pozvat vybrané partnery a jinde se nezobrazovat. Inzerenti platí primárně za software, protože to software je. S přidanou hodnotou - komunitou.

Hlavním přínosem je sjednocením affiliate programů v AF pod jeden účet. Partner uvidí zisky v součtu k každé jednotlivé webové stránky. To bohužel může vidět jen u provizních sítí, které jsou koncipovány zcela odlišně.

Doporučte aplikaci a získávejte po dobu 1 roku slušnou provizi (aktuálně 50%
) - https://affiliatefeatures.com/login/affiliate-features

Budu rád za vaše dotazy, postřehy a připomínky

PS: Provozujeme také https://affiliatekatalog.info, službu pro partnery zdarma, kde mohou různé programy hledat a nejen z naší platformy.

Adam Gajdečka

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host