Armik.cz

Odpovědět
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Armik.cz

Příspěvek od LukasP »

Máte někdo nějaké zkušenosti s affiliate programem Armik.cz?

Teprve snad po roce fungování jim začal chodit affil program tak, že vidíte své provize. Mají tam ještě chybu v datumech (schválené provize mají vždy aktuální datum, místo datum, kdy byla uskutečněna konverze). Rok jsem si myslel, že mi affil web nefunguje (0 prodejů), když cca před měsícem a něco k mému překvapení mám několik prodejů a konečně se zobrazují, navíc přibývají další. Trochu mě ale zařáží předešlá funkčnost, takže si představuju to, že si tam v podstatě dělají s affilem cokoliv.

Teď k podstatě. Psal jim několik emailů s žádostí o výplatu i s informacemi o chybě s datumem. Nikdy jsem se nedočkal odpovědi. Mezitím spustily Armik.sk apod. takže nepočítám, že se chystají do kytek.

Nemáte někdo funkční email?
Existují nějaké jiné army eshopy s affilem? Ta jejich provize je fakt bída i přes vysoké objednávky!
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
netnakup
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. pro 2012 10:35:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Armik.cz

Příspěvek od netnakup »

Dobrý den.

Jsem přímo provozovatel tohoto affiliate programu a daných zapojených eshopů. Děkuji za Vaše dotazy, na základě nich jsem nyní poupravil web.

Dříve byly na webu zobrazovány jen schválené provize a bohužel jsme příliš nestíhali schvalovat - nyní nás systém i automaticky upozorňuje na schvalování po 14 dnech od odeslání zásilky. Také cca. před měsícem či dvěma jsme dodali mnoho dalších vylepšení, kde část z nich je samozřejmě takový základ, který by měl u affiliate programu být - nyní již je. Jedná se o přehled provizí, kde se čeká na schválení (např. objednávka je odeslána, ale ještě neuplynula 14 denní lhůta, po kterou lze zboží vrátit). Dále jsme přidali také statistiky přístupů, přehled bannerů jednotlivých eshopů a také jsme přidali některé další eshopy. Nabídka k propagaci je tak již větší a zajímavější, než když jsme začínali.

Opravil jsem nyní chybu v datech u jednotlivých objednávek, nyní se již zobrazuje datum objednání správně. Samozřejmě, pokud byste někde nalezl nějakou chybku nebo měl návrh na vylepšení - rádi opravíme případně přidáme další funkce.

Bohužel jsme od Vás nedostali email ohledně výplaty či upozornění na chybu, přidal jsem nyní také po přihlášení na Provizuj.cz kontaktní údaje, náš email je info@netnakup.cz ale dostane se k nám i vše z armik@armik.cz a dalších emailů našich eshopů. Kontroloval jsem nyní i vyhledáváním v historii, ale bohužel tu tento email nikde nemáme, prosím tak o zaslání na info@netnakup.cz.

Adam Polák
Netnakup.cz
LukasP píše:Máte někdo nějaké zkušenosti s affiliate programem Armik.cz?

Teprve snad po roce fungování jim začal chodit affil program tak, že vidíte své provize. Mají tam ještě chybu v datumech (schválené provize mají vždy aktuální datum, místo datum, kdy byla uskutečněna konverze). Rok jsem si myslel, že mi affil web nefunguje (0 prodejů), když cca před měsícem a něco k mému překvapení mám několik prodejů a konečně se zobrazují, navíc přibývají další. Trochu mě ale zařáží předešlá funkčnost, takže si představuju to, že si tam v podstatě dělají s affilem cokoliv.

Teď k podstatě. Psal jim několik emailů s žádostí o výplatu i s informacemi o chybě s datumem. Nikdy jsem se nedočkal odpovědi. Mezitím spustily Armik.sk apod. takže nepočítám, že se chystají do kytek.

Nemáte někdo funkční email?
Existují nějaké jiné army eshopy s affilem? Ta jejich provize je fakt bída i přes vysoké objednávky!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů