Mall.cz

Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

Na Mallu jsem propagoval levnější zboží (do 1000 Kč) kde je provize zanedbatelná (o Vánocích to celkem šlo), spíš sem si na tom vychytával koncept minisite. Nebyly dělány s vidinou velkého zisku a chtěl jsem jim tam tu reklamu nechat když byly u nás jako affil z velkých internetových obchodních domů první (už je to přes 2 roky co?)(nepočítám Vivantisovo nakupnicentrum který mělo hroznou přístupnost - špatně se tam hledalo). Ale opakovaně měnit podmínky ze dne na den a z hodiny na hodinu mi připadá dost divnej způsob přístupu k partnerům, tak jsem to prostě všechno přesměroval ať to konvertuje jak to konvertuje.

Co se týče Kasy tak se nebojim že tam nebudou konverze. Stejně jako u jinejch affilů to ale chce vybrat to správný zboží/kategorii. Stačí porovnat hlavní stránky Mall.cz a Kasa.cz a hned je jasný že každej obchod, ačkoliv prodává vše, je zaměřený na jiný sortiment.

No a v nespolední řadě při testování konverzí nezapomenout že jsou zde cookies s minimálně měsíční platností, takže u stávajícího affiliate partnera jsou ty cookies už rozesety.

Jo Kasa je v CJ.com, takže pro plátce DPH. Možná mají i drobný rozdíli pro v provizích, nevim jistě (videotechnika).
epepa
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 23. úno 2012 12:28:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od epepa »

Miki, díky za vyčerpávající odpověď. Ve svých dobách jsem mall.cz testoval u jednoproduktové minisite o mobilech a pár stokorun to přineslo. S kasa.cz žádné osobní zkušenosti nemám, ale asi je taky vyzkouším. V cj.com už jsem, tak by bylo ideální mít všechny provize na jednom místě :-)
Affiliate manažer ProvizníSíť.cz
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od haVaj »

Kasa.cz chysta redesign, tak by to taky mohlo pomoct konverzim a tim i rozhodovani jestli mall nebo kasa :)
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

:o Ne, tomu nevěřim. Vážně? Zrovna předevčírem sem jim psal že tam nemůžu něco najít. Hnedle mám lepší náladu :)
Uživatelský avatar
Chalupář
Příspěvky: 10
Registrován: stř 25. led 2012 23:16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od Chalupář »

Miki píše::o Ne, tomu nevěřim. Vážně? Zrovna předevčírem sem jim psal že tam nemůžu něco najít. Hnedle mám lepší náladu :)
Redesign Kasa.cz, snad to pomůže konverzím, věřit tomu můžeš ,)
novachalupa - web affiláka ,)
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

Takže to vypadá že na affiliate Mall opravdu uplně kašle. V únoru jsem smazal všechny affil odkazy vedoucí na Mall.cz, za březen mám ze setrvačnosti několik stokorun k vyplacení (schválené za březen, filtr dle změny stavu, nad 200 Kč) a podklady k fakturaci které měly přijít do 10. dne v měsíci stále nikde. Vzhledem k jejich nekompromisním podmínkám (mazání provizí v případě nevystavení faktury do 7. dne od jejich mailu) to je dost špinavost - kdybych odjížděl na dovču tak mám smůlu a sem bez provize. Takže jsem se opět utvrdil že ukončení spolupráce s Mall.cz byl správný krok :twisted: (Affiliate Mall.cz nedoporučuju nikomu kdo se během roku chystá mezi 10. a 20. dnem v měsíci na dovolenou či nebude u internetu)
haVaj
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 12. led 2012 20:18:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od haVaj »

To, ze dosud neposlali podklady k fakturaci potvrzuji ... hlavne ze tam pak chcou skoro mesicni splatnost. No snad to stihnou do 25. kvuli DPH :)
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Mall.cz

Příspěvek od Miki »

Chalupář píše:Redesign Kasa.cz, snad to pomůže konverzím, věřit tomu můžeš ,)
Jak tak koukám do statistik cj.com, tak redesign opravdu pomohl. Uvidíme zda to bude znát i o/po vánocích.
Stanik
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. úno 2012 19:50:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od Stanik »

Po včerejším výpadku TradeDoubler mám za dnešek zajímavé statistiky.
4 prodeje, provize 30 Kč
Uživatelský avatar
Turek
Příspěvky: 15
Registrován: ned 29. led 2012 10:37:56
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Mall.cz

Příspěvek od Turek »

Ahoj, měl by jsem dotaz, stále se mi nedaří přijít na to kde v Mallu naleznu své ID, které by jsem mohl přidat k odkazu. Nedokáže někdo poradit?
Mám blog http://www.mojeokoli.cz o internetu, běhání, fotografování, Itálii, čajovnách
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů