Affiliate program KonopnyShop.cz

Odpovědět
vikyjan
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 07. úno 2013 21:18:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Affiliate program KonopnyShop.cz

Příspěvek od vikyjan »

Zdravím Affiláci.

Představuji vám obchod s Konopnými produkty a protože podle mého názoru široký sortiment výrobků z této rostliny vnímám velmi užitečně a smysluplně tak jsem se stal jejich Affiliate partnerem a doufám že tady přeze mně přivedu nové návštěvníky.

http://www.konopnyshop.cz/e-shop/?a_aid=114218

Výše provize je 10% z celkové ceny produktů v objednávce. Poštovné se do provize nezapočítává.
Provize se nezapočítáva v případě, že zákazník u objednávky použije slevový kupón.
Aktuální výše provize k vyplacení je uvedena v sekci Reporty > Provize.

Vyúčtování provizí a její výplata se provádí za každý kalendářní měsíc, přičemž minimální částka pro vyplacení provize je 500 Kč. Pokud uživatelský účet nedosáhne této částky, dochází k převodu zůstatku do následujícího kalendářního období. Provize jsou vypláceny k 15tému dni následujícího měsíce a jde to na bankovní účet a nebo si peníze můžete nechat vyplatit na internetovou peněženku PayPal

Jsem jen obyčejný člověk a snažím se takto vylepšit mou finanční situaci tak že díky předem všem zúčastněným za podporu. ;)
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate program KonopnyShop.cz

Příspěvek od Dave »

Tak do toho nejdu, a proč ?

Kvůli nevyplácení provizí se slevovým kupónem ! Vždyť je to nesmysl, máš poskytnout slevu všem, aby s ní mohli aff. pracovat a tím ti zvětšit obrat, nebo jí neposkytuj nikomu.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
vikyjan
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 07. úno 2013 21:18:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate program KonopnyShop.cz

Příspěvek od vikyjan »

je to tak v obchodních podmínkách provozovatele, s tím nic nemůžu udělat. Jedině že bych pro klid duše ostatních co si to tu čtou vymazal tu odrazující informaci.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate program KonopnyShop.cz

Příspěvek od Dave »

:shock: myslel jsem, že ty jsi provozovatel eshopu.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
vikyjan
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 07. úno 2013 21:18:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate program KonopnyShop.cz

Příspěvek od vikyjan »

Ahoj Dave.
Promin že jsem tě uvedl v omyl, už si jistě zjistil že se v konopném e-shopu angažuji jen jako jejich zprostředkovatel obchodu (partner, publisher) a tak se Ti omlouvám za šokování asi jsem se nedokonale vyjádřil.
Mám zkušenosti jen s placenými dotazníky které mi už mi trochu peněz vynesli ale tam to není o tom shánění lidí a tak se přiznám potom co jsem s nadějí šel do Affiliate že jsem zaskočen a :shock: tím že ani všemocný Facebook na který poctivě, bez spamování a do patřičných tématických míst doporučuji a odesílám mé partnerské odkazy že to vypadá tak jako když to někoho zaujme a má zájem mně podpořit ale nakonec se ukáže že to byla jen pouhá zvědavost a že i to tlačítko To se mi líbí se zdá být vtipem
vikyjan
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 07. úno 2013 21:18:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate program KonopnyShop.cz

Příspěvek od vikyjan »

zdravím po delší době.
tak že se nikdo ani neregistrujte přes ten můj uvedený partnerský odkaz do konopného e-shopu protože mně z něj vykopli nejspíše za to že se mi nepovedlo registrovat žádného nového uživatele.
To jen tak pro informaci aby si tady nikdo nemyslel že na vás šiju boudu.
Nejsem fakt žádný rozený obchodník a fakt nechápu jak to že mně to ještě neodradilo i když mi to nejde.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate program KonopnyShop.cz

Příspěvek od Dave »

Už mi to došlo ... :-D ty jsi byl obyč affilák. To si měl napsat rovnou, tady představuješ ten eshop jak provozovatel :-D hledej něco lehčího - cestování třeba :-P
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
vikyjan
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 07. úno 2013 21:18:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate program KonopnyShop.cz

Příspěvek od vikyjan »

tak jsme se zasmáli :lol:
Chtěl jsem to napsat tak nějak abych se v tom sám neztratil.
Máš pravdu Dave, asi zkusím něco jednoduššího než zrovna to konopí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů