DOVOLENA.CZ a cool URL

Odpovědět
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od LukasP »

freez píše:Zrovna jsem odesílal na SA meil, blbne mi tam snad úplně všechno :-( navíc jsem zjistil, že mi nefunguje 80% textových odkazů vygenerovaných v systému, např http://affiliate.dovolena.cz/redirect.p ... 2&cid=4416 končí bílou stránkou, redirect prostě neproběhne. Poslední prokliky z těchto nefunkčních odkazů mám někde kolem 25 května. Takže všechny odkazy co mám v článcích atd nemakaj a já se divím, proč to sakra nejede, když lidi na weby chodí, OMG.
Mají to nějaký rozladěný, jenže ani ta jejich podpora není kdo ví co. Většinou se ani odpovědi nedočkám :?

PS: Odkaz který jsi zde postoval mi funguje a přesměruje mě na Dovolená ostrov Lefkada s klasickou nabídkou zájezdů.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od Miki »

Já zaznamenal běhěm včerejšího dne nefunkční xml feedy, k večeru/odpoledne se to zas rozeběhlo, prokliky/objednávky jsem nezkoušel. Každopádně mam v posledních dnech více konverzí na Invii a to tam posílám jen "zbytkovej" trafik...

edit: Aha, tak koukám do statistik a tam jsou podivný mnoha hodinový díry/výpadky prokliků, jestli to započítává konverze nevím. Zkusim poslat trafik na Invii a uvidíme.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od freez »

LukasP píše:
PS: Odkaz který jsi zde postoval mi funguje a přesměruje mě na Dovolená ostrov Lefkada s klasickou nabídkou zájezdů.

Tak už všechny fungujou, ráno nešel ani jeden a dle toho jak velká díra je ve statistice tak to asi nefachalo dost dlouho.
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od LukasP »

Další podivnost dnes během odpoledne. Z neaktivní objednávky (cca 2 dny) dnes zase aktivní. Prodaný zájezd, stále není přiznaný v provizích. Jak kdyby došlo k nahrání nějaké zálohy :? Divné. A objednávky mi stále nejedou tak jako dřív, je jich minimum. Z 1,8% konverzí jsem klesnul na 1,24 %.

Miki: Mám to samé. 2-3 hodinové výpadky, kdy se nezapočítá ani jeden proklik. Ale konverze nevím. Invia teď šlape mnohem lépe, taky tam posílám zbytkový traffic, kde jsem nezměnil na dovolena.cz, asi to zase zkusím chvíli na Invii.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od Miki »

Já měl duben 2,02%, květen 1,51% a teď červen 0,88% :(
Invia
Příspěvky: 2
Registrován: pon 23. čer 2014 9:47:20
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od Invia »

Zdravím Miki a další,

kdokoliv, kdo by chtěl opět vyzkoušet náš affiliate program Invia, nechť mně napíše na partner@invia.cz Rád si promluvím s kýmkoliv o vylepšení provizních podmínek, úpravě platebního modelu (pevná provize, žádná platba za kliky), včetně pozvání do nové verze affiliate programu. Tu již pár měsíců několik vybraných affiliate partnerů testuje a díky jejich připomínkám a nápadům, společnými silami vylepšujeme. Budu rád, pokud rozšíříme oboustranně úspěšnou spolupráci s novými, i staronovými affiliate partnery.

Předem díky všem, kteří se ozvou. Radek, affiliate manager Invia
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od Dave »

Dovolená měnila DB., tak proto ty neshody.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od Miki »

Nejseš tam s někým v kontaktu? Statistiky zapomínají kliky z předchozích dní, na detailu kampaně něni vidět počet kliků z minulých dnů (ten graf)...
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od LukasP »

Miki píše:Nejseš tam s někým v kontaktu? Statistiky zapomínají kliky z předchozích dní, na detailu kampaně něni vidět počet kliků z minulých dnů (ten graf)...
Mě se odečetla před pár dny hned cca polovina prokliků (cca 4-5 tisíc), naštěstí konverze zůstali. Jen mi to udělalo trochu bordel ve statistikách, kdy mám najednou konverzní poměr přes 3,5%, ikdyž vím, že počet prokliků by měl být správně o těch 4-5 tisíc víc.

Takže pokud jsi Dave v kontaktu, nadhoď i toto please.

Na podporu už ani nepíšu, pač jsem nikdy odpověď nedostal.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
feet
Příspěvky: 2
Registrován: sob 15. bře 2014 19:34:12
Kontaktovat uživatele:

Re: DOVOLENA.CZ a cool URL

Příspěvek od feet »

Dnes po schválení provizí nejde nahrát faktura do systému. Mám odpověď ze SA, že: "Kolegové z IT oddělení dělají úpravy na našich serverech a nečekaně to ovlivnilo i některé naše systémy. Kolegové teď pracují na nápravě, během zítřejšího dne bude systém funkční. jakmile budu mít potvrzeno, že je vše v pořádku, dám vám vědět."
To se týká předpokládám i mizení prokliků. Osobně jsem úbytky zaznamenal už v několika vlnách. Snad to dají do kupy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů