LETENKY a vše okolo nich

Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: LETENKY a vše okolo nich

Příspěvek od Dave »

Galileo už nenabízí, můžeš mít jedině Amadeus program.. A je to tak jak říkáš, vlastní systém, nikoliv affil... Škoda, za tímto účelem si myslím, že postačí královna (studentagency).
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Re: LETENKY a vše okolo nich

Příspěvek od stephan »

Královna bohužel nenabízí (a ani neplánuje) klasický proklikový affiliate, ale pouze iframe a to je s ohledem na rozmach mobilních zařízení nevhodné, protože iframe není responzivní.
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
SUNicko
Příspěvky: 47
Registrován: pon 30. led 2012 12:28:58
Kontaktovat uživatele:

Re: LETENKY a vše okolo nich

Příspěvek od SUNicko »

stephan píše:Královna bohužel nenabízí (a ani neplánuje) klasický proklikový affiliate, ale pouze iframe a to je s ohledem na rozmach mobilních zařízení nevhodné, protože iframe není responzivní.
Tak hlavně, pokud se nepletu, tak Královna má stále nulovou cookie, nebo se tohle už změnilo?
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: LETENKY a vše okolo nich

Příspěvek od freez »

S letenkama je to pěkně na prd, můžeš sice využít jednotlivých společností, které affil mají, ale po tom co je Pelikan úplně v řiti, je to docela problém. No a affil jako má Invia je na letenky asi docela nepoužitelnej. Sám hledám co a jak bych vhodně použil tam kde byl Pelikan, všude se frame od královny prostě použít nedá.
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Re: LETENKY a vše okolo nich

Příspěvek od stephan »

SUNicko píše:Tak hlavně, pokud se nepletu, tak Královna má stále nulovou cookie, nebo se tohle už změnilo?
Cookies jsou u jejich affilu zbytečné, protože nenabízí proklikový affil, ale pouze iframe. Cookies je v podstatě tvůj web.
freez píše:S letenkama je to pěkně na prd, můžeš sice využít jednotlivých společností, které affil mají, ale po tom co je Pelikan úplně v řiti, je to docela problém. No a affil jako má Invia je na letenky asi docela nepoužitelnej. Sám hledám co a jak bych vhodně použil tam kde byl Pelikan, všude se frame od královny prostě použít nedá.
Asi zase napíšu Letušce. Affil měl být funkční již koncem roku, ale pak to odložili na začátek letošního roku, tak snad už to bude připravené. Jinak asi zbývá už jenom přímý affil u leteckých společností.
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: LETENKY a vše okolo nich

Příspěvek od freez »

No a pak si dej na web vyhledávač od Královny že :D Svět se zbláznil :shock:
Přílohy
kralovna_ban.jpg
kralovna_ban.jpg (99.99 KiB) Zobrazeno 7609 x
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: LETENKY a vše okolo nich

Příspěvek od Dave »

Svět se mi hroutí před očima :D
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
stephan
Příspěvky: 53
Registrován: pon 18. bře 2013 11:50:31
Kontaktovat uživatele:

Re: LETENKY a vše okolo nich

Příspěvek od stephan »

Pěkné :) Už jsem psal affil manažerovi, aby to prošetřil. Napíši i Letušce jak jsou na tom s připravovaným affilem.
Můj blog o affilu a jiných trápení :) - ŠtefanKuska.cz
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 21 hostů