Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ

Odpovědět
rajpradla.cz
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13. kvě 2013 20:27:21
Kontaktovat uživatele:

Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ

Příspěvek od rajpradla.cz »

Partnerský provizní systém (tzv. affiliate program) pro všechny provozovatele webových stránek. Využijte příležitost, zapojte se do našeho online affiliate programu a vydělávejte s námi.

Výhody affiliate programu RAJPRADLA.CZ:
  • Provize z prodeje 13 % až 20 %
  • Dlouhá 50-denní platnost cookies
  • Spolupráce s největším online prodejcem spodního prádla v ČR
  • Provize za přivedeného affiliate partnera
  • Pravidelná a včasná výplata provize z prodeje
  • Technická a ochodní podpora 24/7
  • Máte neustálou kontrolu nad výší svého výdělku v provizním systému Post Affiliate Pro
  • Možnost využití široké nabídky reklmaních formátů (bannery, textové odkazy, kupóny, e-maily a další)
  • Vyřizujeme přes 97 % objednávek
  • Máme výborný konverzní poměr
  • 1% provize za přivedeného affiliate partnera
  • Možnost individuálních podmínek pro úspěšné partnery
  • Zasíláme aktuální informace e-mailem a publikujeme je na náš http://affblog.rajpradla.cz/ a https://www.facebook.com/rajpradlaczaff
Registrovat do affiliate programu se můžete zde: http://rajpradla.postaffiliatepro.com/a ... SignupForm

K dispozici manažer ;):

Bc. Karel Vyšinka
Affiliate manažer
Mobil: +420 723 727 879
partner@rajpradla.cz
_____________________

PARADEO, s.r.o.
Korespondenční adresa: Vranovská 1, 614 00 Brno, ČR
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ

Příspěvek od Miki »

Jen tak pro informaci, podle mého testování affiliate systém nezaznamenává konverze. Problém pravděpodobně trvá už několik týdnů. Poslal jsem mail p.Vyšinkovi jestli by se to mohli podívat, zatim nikdo neodpověděl, tak snad tam ještě pracuje...
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ

Příspěvek od LukasP »

Miki píše:Jen tak pro informaci, podle mého testování affiliate systém nezaznamenává konverze. Problém pravděpodobně trvá už několik týdnů. Poslal jsem mail p.Vyšinkovi jestli by se to mohli podívat, zatim nikdo neodpověděl, tak snad tam ještě pracuje...
Všechny nebo jen některé? Mě se totiž načítají, jen aby jich ve skutečnosti nebylo více :-D
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ

Příspěvek od Miki »

Aha,
já za poslední měsíc nemam zaznamenanou žádnou konverzi, tak jsem zkusil z Opery a Mozilly udělat testovací objednávku a v affiliate statistikách se nic neobjevilo, navíc eshop vůbec nezobrazil "děkovací stránku" po objednání. Zkusim si s tim odpoledne ještě pohrát, možná to už funguje. Každopádně p. Vyšinka po 1-2 dnech zatím neodpověděl, tak buď má dovolenou nebo už tam nepracuje.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ

Příspěvek od Miki »

Tak znovu jsem to testoval a konverze se mi opravdu nezapočítávají, poslední mám 6.5.2014. Na mail nikdo neodpověděl, tak mě ještě napadlo vytvořit novej účet, ale ten je ručně schvalovanej, takže otázka zda se dočkám.
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ

Příspěvek od LukasP »

Miki píše:Tak znovu jsem to testoval a konverze se mi opravdu nezapočítávají, poslední mám 6.5.2014. Na mail nikdo neodpověděl, tak mě ještě napadlo vytvořit novej účet, ale ten je ručně schvalovanej, takže otázka zda se dočkám.
Jsou tam nějaký mrtvý, asi mají dovolenou, protože já mám ještě neproplacenou fakturu s datem splatnosti 19.5.2014 :!:

Podobné problémy mám i s affilem od pneumatiky.cz, kdy nejsou schopný týden odpověď na email k fakturaci.

Asi začnu dělat affil jen přes sítě, kde mám jistotu výplaty a svých peněz, tohle dolování mě vůbec nebaví a jen to vypovídá o tom, jakou budoucnost ten afil bude mít.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ

Příspěvek od Miki »

Takže RajPrádla komunikuje, nezapočítávání konverzí pravděpodobně zapříčinil filtr který odmazává objednávky z ip affiliate partnerů, takže by affil měl normálně fungovat. Jen škoda, že tam s webem 50 - 100 uip/den nemam přes měsíc konverzi :? Trošku jsem na webech zatlačil na vyšší proklik, snad to pomůže...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů