Dovolena.cz (Student Agency)

LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od LukasP »

Miki píše:Neví někdo jestli tam je nějaká podpora? Dostal jsem špatně vyplaceno/vyfakturováno a na mailu v podmínkách ani na infomail SA nikdo neodpovídá. Takže mam 80% peněz, na obou stranách neshodující se faktury a nikdo nekomunikuje :(

Jediný řešení co mě ještě napadá je napsat řediteli viz. http://www.dovolena.cz/affiliate/ , ale tu neplatnou fakturu kterou si vystavili sami už asi maj zaúčtovanou...
U mě podpora odpověděla asi po 10ti dnech od odeslání emailu, takže moc pružný to nemají... Co dělat nevím, zkusil bych si zjistit telefon, případně zavolat na Student Agency, že chceš přepojit do účetního oddělení.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
mikey
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 26. led 2012 11:21:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od mikey »

Miki píše:Neví někdo jestli tam je nějaká podpora? Dostal jsem špatně vyplaceno/vyfakturováno a na mailu v podmínkách ani na infomail SA nikdo neodpovídá. Takže mam 80% peněz, na obou stranách neshodující se faktury a nikdo nekomunikuje :(

Jediný řešení co mě ještě napadá je napsat řediteli viz. http://www.dovolena.cz/affiliate/ , ale tu neplatnou fakturu kterou si vystavili sami už asi maj zaúčtovanou...
Psal jsem jim dvakrát a nikdo nereagoval.
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: Dovolena.cz (Student Agency)

Příspěvek od Miki »

Před pár dni mi napsal nějaký Jakub, že se vše dořeší a rozdíl doplatí (reakční doba více než 14 dní). Ale když jsem mu napsal ať pošle informace jak to chce vy/do-fakturovat, tak se zas několik dní neozval. Já si tady tu fakturu holt vystavim jako příjem ze září včetně DPH a budu po nich požadovat doplacení, akorát si vůbec nedovedu představit jak se těm jejich účetním podaří stornovat a párovat faktury s DPH měsíc/dva zpětně (to musej podat opravný přiznání, ne?)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 24 hostů