Viamare.cz

Odpovědět
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Viamare.cz

Příspěvek od LukasP »

Cestovní kancelář Viamare.cz se specializací na Řecko.

- Provize 4% z ceny zájezdu

Zajímali by mě koverze, tedy zda se vyplatí přenést "řecký" trafik tam místo na Invii? Nemáte někdo zkušenost jak to tam vypadá a zda lidé od této cestovky zájezdy kupují?

Lákají mě totiž zajímavé provize, průměrně to do Řecka vychází na cca 30 000, tzn. u Viamare bych dostal za zájezd cca 1200 Kč u Invie dostanu 900 a jsem rád většinou je to kolem 800 Kč.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Viamare.cz

Příspěvek od freez »

Já chci Viamare taky vyzkoušet, mají slušnej prodej jako kancelář, soudě podle prodejů přes of-line agenturu, navíc Viamare dostala ocenění za 1 místo od Invie za Ocenění klientů, tak si myslím, že konverze by nemusela být špatná. Je možné, že většina Řecka co prodáš ti jde od Invie stejně z Viamare, takhle bys ale dostal víc. Může se ale stát, že to kupujou klienti kteří věří Invii a jak uvidí Viamare nekoupí to. Já to každopádně vyzkouším, ale až Viamare zase spustí affil, momentálně je v rekonstrukci viz email který jsem dostal od vedoucí prodeje paní Komanové cca před týdnem.

Dobry den,

protoze prechazime na novy rezervacni system a zaroven probiha rekonstrukce
nasich webovych stranek, prihlaseni pro provizni prodejce neni jeste funkcni.
Na zprovozneni v teto dobe intenzivne pracujeme.

Dekuji za pochopeni a preji hezky den.

Ale za vyzkoušení to stojí, jinak jsem čerstvě nasadil na Řecko Akvilu, za 3% tak uvidíme.
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Viamare.cz

Příspěvek od LukasP »

Nějaké novinky a statistiky ohledně Viamare? Koukal jsem, že registrace možná pouze po emailovém kontaktu, přihlášení pro stávající partnery už by mělo být funkční. Na druhou stranu zmizeli všechny informace o provizích atd.

Jdu zkusit napsat na email
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Viamare.cz

Příspěvek od freez »

Zatím nevím a ještě jsem tam paní nepsal. Je pravda, že zmizelo ze stránek vše ohledně programu, tak netuším jak se to dál vyvíjí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů