ePojištění.cz

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

ePojištění.cz

Příspěvek od Maigi »

Obrázek

Obrázek

Odděluji to od eSpolupráce, protože ač jsou majetkově propojeni, mají odlišný affiliate program.

Provize:
  • > První možností je provize 10% z ceny každého uskutečněného pojištění, každý rok po celou dobu platnosti smlouvy.
    > Druhou variantou je jednorázová odměna 500,-Kč za každou uhrazenou pojistnou smlouvu.
Výhody/nevýhody
+ Provize po celou dobu platnosti smlouvy - to může být klidně deset let, je tedy možné budovat si kmen podobně jako v MLM. Za jednorázové úsilí dlouhodobé pravidelné peníze.
+ Není nutné používat parametr v odkazu. Po domluvě ePojištění zaeviduje vaše domény a všechny objednávky, které přijdou z těchto domén, přiřadí k vám.

- Nenašel jsem provizní odkaz k lanaření jiných affiláků do systému za provizi z jejich provize.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: ePojištění.cz

Příspěvek od Maigi »

Epojištění doposud poskytovalo iframy pravděpodobně jen na žádost, protože jsem je na webech viděl, ale když jsem si o ně dnes napsal, přidali je na můj popud přímo do administrace. Za současných podmínek nevím o nikom lepším na affiliate povinné ručení.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Miki
Příspěvky: 87
Registrován: úte 24. led 2012 14:15:55

Re: ePojištění.cz

Příspěvek od Miki »

Chápu dobře že epojisteni.cz (provize za smlouvu) je hlavní projekt a ipojisteni.cz (provize za formulář) je na něj pověšenej? To jsem z toho uplně zmatenej, jediný co o tom vim je že za tim asi stojí aHyde.
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Re: ePojištění.cz

Příspěvek od Maigi »

epojistění je samostatná firma. ipojištění je prostě jen součást EO. Ahyde měl předpokládám obě domény a jednu z nich si vybral a vložil do nové firmy. To už je jedno, podstatné je, že epojištění je samostatný funkční celek a proto má jiný affil. Ahyde tam má nadpoloviční podíl.
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: ePojištění.cz

Příspěvek od freez »

Zdarec kolegové,

mám otázečku na rychlost webu ePojištění. Poslední cca měsíc se rychlost načítání prostředí affiliate systému ePojištění brutálně zpomalila, momentálně přihlášení do adminu u mně trvá cca 2-3 minuty a načtení stránky ePojištění také. Frame formuláře na mých webech se ale načítají v pohodě. Pozorujete někdo podobný stav?

Apropó, v pátek zmizela z administrace programu kompletně tabulka POV/HAV s údaji o objednávkách a uzavřených smlouvách, tabulka na pojištění majetku a cestovní pojištění zůstala tak jak byla.

Děkuji za reakce.
idp
Příspěvky: 16
Registrován: úte 21. srp 2012 17:27:19
Kontaktovat uživatele:

Re: ePojištění.cz

Příspěvek od idp »

Problémy s pomalejším načítáním mám také, ne až takové, ale nepříjemné to je. Co se týče tabulky tak se zobrazuje, jen občas na to zapomene. Ale zdá se mně nějak málo poptávek vůči přístupům na stránku s formulářem proti jiným měsícům tak 1/3.
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: ePojištění.cz

Příspěvek od freez »

Tabulky se už uklidnili a nemizí, ovšem právě počet poptávek se mi také snížil. No ono se není čemu divit, pokud se člověk proklikne na cílový web a čeká a čeká a čeká, tak to zavře a odchází. Jdu napsat na podporu, protože už to trvá moc dlouho a stav se nelepší.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů