Affiliate programy: cestovní pojištění v2

Odpovědět
Kony
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. čer 2017 9:10:05
Kontaktovat uživatele:

Affiliate programy: cestovní pojištění v2

Příspěvek od Kony »

Ahoj,

rozhodl jsem se trochu zabřednout do affiliate programů k cestovnímu pojištění. Našel jsem tenhle starší topic: http://www.affilaci.cz/viewtopic.php?f=16&t=468

Za tři roky se toho ovšem hodně změnilo, tak mě zajímá váš zkušený názor:

Celkově se mi povedlo najít čtyři affiliate programy srovnávačů cestovního pojištění:
epojisteni.cz (provize 15%)
pojisteni.cz (provize 18-25%)
Porovnej24.cz (provize 12%)
Top-pojisteni.cz (provize ?? - na stránkách nepíšou, musí se vyplnit jejich formulář)

Co jsem koukal, tak hodně webů využívá epojisteni.cz. Chápu, že provize je pěkná.

Ceny pojištění jsou všude "stejné", co jsem zkoušel. Ovšem epojisteni.cz a pojisteni.cz nabízí jenom 3-4 partnery, z nich znám pouze AXU. To mi přijde hodně málo. Chybí mi tam hlavní pojišťovny.

Oproti tomu další dva weby nabízí širší spektrum partnerů a přijdou mi lepší z pohledu zákazníka. Osobně chci nabízet co nejlepší služby, ačkoliv je třeba provize nižší.

Chtěl bych slyšet váš názor, proč weby využívají epojisteni.cz, které mi přijdou skoro nejhorší z pohledu nabídky? Předpokládám, že dobře komunikují a dělají dobře reklamu, což je určitě důležitý bod, ale ta nabídka? V tu chvíli je skoro lepší tam dát přímo nabídku od Axy, ačkoliv jejich provize je jenom 12% :roll:

Kony
Kony
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08. čer 2017 9:10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Affiliate programy: cestovní pojištění v2

Příspěvek od Kony »

Ahoj, to už tady není nikdo aktivní?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů