Začátečník.. (asi uplnej )

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Karlik
Příspěvky: 3
Registrován: pon 02. črc 2012 14:34:50
Kontaktovat uživatele:

Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od Karlik »

Affiláci, ....to slovo jsem se naučil před měsícem, poté jsem tápal po jeho významu, poté po jeho výhodách, poté jsem se dnes zaregistroval a teď nevim co dál.....mám pár různých dotazů a nějak nevím zda je tu mám hlásat, abych neucpal všechny vlákna ... :shock: ...je tu někdo, s kým bych dal třeba soukromý mail, který by mi v některých otázkách pomohl?....tak zatim díky a já budu nakukovat a studovat další affilaiťácký poznatky z Vašich rad a názorů....Karlik....
Uživatelský avatar
freez
Příspěvky: 95
Registrován: pát 27. led 2012 20:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od freez »

Otázky piš sem a uvidíš, kdo ti co odpoví. Každej nějak začínal.
Karlik
Příspěvky: 3
Registrován: pon 02. črc 2012 14:34:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od Karlik »

freez píše:Otázky piš sem a uvidíš, kdo ti co odpoví. Každej nějak začínal.
....teď hledám kam vlastně psát.... chtělo by to něco jako "přidej příspěvek" ,nebo tak.....
Karlik
Příspěvky: 3
Registrován: pon 02. črc 2012 14:34:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od Karlik »

Karlik píše:
freez píše:Otázky piš sem a uvidíš, kdo ti co odpoví. Každej nějak začínal.
....teď hledám kam vlastně psát.... chtělo by to něco jako "přidej příspěvek" ,nebo tak.....
..abych v tom nedělal guláš...už asi dělám...
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od AffilBox »

Klidně ti dám mail bugovo@gmail.com a rád poradím, ale myslím, že tady budeš mít více rad a náhledů a může to posloužit i dalším, kteří by měli podobné dotazy.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od bsteeer »

Abych nezakládal nové téma, které se týká toho samého, píšu zde... Jsem také začátečník. Vím co affil je, jak funguje apod. Sleduji také pár webů zabývající se affilem. Nechystám se zázračně zbohatnout přes noc, ale pár tipů (klidně odkazy na články s nimi) do začátku, jak začít generovat první zisky, by se hodili.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od AffilBox »

bsteeer - hele nejlepší co můžeš udělat než číst články od lidí co jsou dál než ty, tak se zamysli nad tím co tě baví, podívej se zda existuje na to nějaký provizní program a registruj si vhodnou doménu. Navrhni jak by si ten web chtěl udělat a o čem a napiš zase sem a rádi ti poradíme co dále.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od bsteeer »

Rád bych pro můj začátek s affilem využil domén, které zůstaly nevyužity po mých předchozích akcích. Pro příklad acer-ultrabook.info nebo mojestribro.cz. Na web o Aceru můžu dát ku příkladu afill z kasa.cz nebo mall.cz. Po affilech na bižuterii nebo stříbře jsem se ještě nedíval. Spíš mi jde o takové ty tipy, kam je nejlepší bannery umisťovat. Zda pod článek, sidebaru, apod....Taková ta Vaše běžná praxe.
Stanik
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. úno 2012 19:50:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od Stanik »

Taková ta naše běžná praxe...
bsteeer
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 12. led 2012 15:25:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Začátečník.. (asi uplnej )

Příspěvek od bsteeer »

A co, že je na tom vtipného? Podle mě pozice kam umístíš banner je více než důležitá a je to know-how každého provozovatele jakékoliv reklamy. V PPC to dělá rozdíly více než velký.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů