Prosím o kritiku a rady k tomuto mini webu

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
Arien
Příspěvky: 3
Registrován: pon 17. zář 2012 19:15:32
Kontaktovat uživatele:

Prosím o kritiku a rady k tomuto mini webu

Příspěvek od Arien »

Ahoj, moc to tu nežije, ale za zeptání člověk nikdy nic nedá.
Spíchnul jsem webík http://www.sexypujcka.cz/ avšak test run moc dobře nedopadl. Na 60 návštěv jedna zamítnutá provize.
Pointa webu je myslím jasná, ale přijde mi to nějak nedotažené. Mohu se tedy zeptat na váš názor? Díky.
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kritiku a rady k tomuto mini webu

Příspěvek od AffilBox »

Za mě z rychlíku:

1) zbytečně vysoká hlavička, zmenšit logo na úroveň menu. Odsazení menu od toho bleděmodrého boxu stejné jako pod boxem.

2) Udělej AB testing písma a tlačítka v boxu. Červené = pozor to je zlé! Zelené = jojo to by šlo, to by mohlo být bezpečné.

3) na homepage dolů opět tlačítko s žádostí o půjčku (a stejně tak i na podstránky)

4) jinak je to dost zaměřeno na muže, takže podle toho cil i reklamu a propagaci

5) udělal bych AB testing toho videa s tou ženskou, zda nebude lepší nějaký obrázek
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Arien
Příspěvky: 3
Registrován: pon 17. zář 2012 19:15:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kritiku a rady k tomuto mini webu

Příspěvek od Arien »

Díky, rady zní hodně rozumně. Jen mne štve ten button v iframe. Mohl by mít jinou barvu :cry: . Proto asi budu muset nechat stejný i v boxu.
Ano je to cílené pouze na muže. Ženy budou mít vlastní verzi (pokud se tedy chytne ta mužská).
Přijde mi to taky nějak moc málo sexy(zamýšlená pointa je zabrnkat na sexualni aspek jedince a oslabit tak logické uvažování. Konec konců, jakákoliv lidská motivace vychází ze sexuality). Neviděli jste někdo, někde, nějaký web s trochou nádechu erotiky pro inspiraci?
jimmyhayek
Příspěvky: 6
Registrován: úte 27. bře 2012 13:54:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kritiku a rady k tomuto mini webu

Příspěvek od jimmyhayek »

Myšlenka je zajímavá, ale na druhou stranu nevím jestli spojení půjček a erotiky nepůsobí trošku nedůvěryhodně. Tohle spojení ve mě tak nějak podvědomě evokuje lichváře, pasáky a pod :) Přece jen, když bych si chtěl půjčit prachy, tak raději zajdu do korporátního prostředí než do bordelu ;) Na druhou stranu asi nejsem úplně cílovka, takže nevím jakým způsobem uvažuje takovej typickej macho Franta Novák, co potřebuje půjčit :)
Píšu FatraTrip.
Arien
Příspěvky: 3
Registrován: pon 17. zář 2012 19:15:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kritiku a rady k tomuto mini webu

Příspěvek od Arien »

Tak mi to v homecreditu zatrhli. Prý sexistický obsah. :(
BlackDart
Příspěvky: 11
Registrován: úte 21. srp 2012 17:53:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kritiku a rady k tomuto mini webu

Příspěvek od BlackDart »

myslím že sa tá doména nehodí k pôžičkám.
pietro
Příspěvky: 2
Registrován: úte 04. pro 2012 16:55:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o kritiku a rady k tomuto mini webu

Příspěvek od pietro »

Na férovku, nedivím se, že to zatrhli, protože web s půjčkami by měl na první pohled vzbudit důvěru a být aspoň trochu seriozní ale jinak nápad dobrej a web se mi líbil.
Jedinečná krátkodobá půjčka je finská půjčka Ferratum jako nová sms půjčka do 24 hodin před výplatou.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů