Jak dělat affil na web o módě?

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od LukasP »

Vaše rady, tipy, praktické ukázky jak dělat affiliate na určitý druh oblečení?

příklad: Zimní bundy

Jak by vypadal váš web ve WP?
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od frances »

Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od LukasP »

Znám ;)

ono někdy méně a jednodušeji je možná více... Jen si neumím představit popisovat jednotlivé produkty (například právě u oblečení), ale asi to zjevně funguje mnohem lépe než jak jsem to doposud dělal já... Ty produktový affily zatím neumím pořádně vyladit, zlatý affily na travel... Tak proto trochu hledám inspiraci.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
maph
Příspěvky: 6
Registrován: stř 14. lis 2012 13:58:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od maph »

Já jsem se pokusil jeden takový affil na módu vytvořit, je pravda že psát popisky ke každému páru bot je pro mne docela oříšek, no uvidíme, jak se to posune dál. Jsem na úplném začátku, tak bych klidně ocenil kritiku nebo rady z vaší strany :)

Adresa webu je conanohy.cz
Rozjížídím Autozážitek.cz
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od frances »

Ten web vypada opravdu zajimave, pekne pojeti affil webu. Jsem zvedav na konverze. Co to je za sablonu? Vlastni?
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
maph
Příspěvky: 6
Registrován: stř 14. lis 2012 13:58:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od maph »

Díky, od tebe si toho cením :) No konverze, zatím slabých ~88 kliků a bez konverze. Šablona je wp-boostrap od http://320press.com/wpbs/ :)
Rozjížídím Autozážitek.cz
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od LukasP »

maph píše:Já jsem se pokusil jeden takový affil na módu vytvořit, je pravda že psát popisky ke každému páru bot je pro mne docela oříšek, no uvidíme, jak se to posune dál. Jsem na úplném začátku, tak bych klidně ocenil kritiku nebo rady z vaší strany :)

Adresa webu je conanohy.cz
Zajímavý alespoň trocha další inspirace, jak affil web o módě dělat.

Já se vydal cestou, kde nebudu v příspěvcích představovat jednotlivé produkty, ale spíše formou článků uvádět zajímavosti. Tak uvidíme jestli to bude míž šanci na úspěch nebo je lepší se vydat cestou tvoji. Vybral jsme si shodou okolností také tématiku obuvi, trochu více zaměřenější.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Stanik
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. úno 2012 19:50:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od Stanik »

Affily na boty mi nikdy nejely moc dobře. Vysoká vyhledávanost, ale skutek utek. Možná moje chyba nebo Coreshop/Metalshop/Xmode. Sám si nedovedu představit, že nakupuji boty na internetu bez vyzkoušení.

Conanohy.cz fakt pěkný.
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od LukasP »

maph píše:Díky, od tebe si toho cením :) No konverze, zatím slabých ~88 kliků a bez konverze. Šablona je wp-boostrap od http://320press.com/wpbs/ :)
Libí se mi ty call to action tlačítka, je to součástí toho templatu nebo na to používáš nějaký plugin?
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
Uživatelský avatar
frances
Příspěvky: 63
Registrován: stř 25. led 2012 19:39:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak dělat affil na web o módě?

Příspěvek od frances »

maph píše:Díky, od tebe si toho cením :) No konverze, zatím slabých ~88 kliků a bez konverze. Šablona je wp-boostrap od http://320press.com/wpbs/ :)
Neboj ono to prijde je potreba vydrzet a posilat tam opravdu cileny traffic. U tech bot na jednu stranu je pravda ze prez net u nas se moc nenakupuji boty ale v zahranici to frci opravdu hodne ale hlavne na netu najdes vsechny mozne typy a velikosti ktere v kramech nemaji a take za lepsi ceny. Coz je velka vyhoda oproti standardnimu nakupu. Rekl bych ze je dobre se specializovat na urcitou skupinu lidi napriklad velci nebo naopak mali lide, kteri maji obrovsky problem nakoupit boty v kramech protoze jednoduse velikosti na ne nemaji....
Bloguju na Affilblogu, pořádám affiliate školení a píšu knihu o affiliate
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů