Vaše návštěvnost a konverze

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Vaše návštěvnost a konverze

Příspěvek od Dave »

Ahoj, jsem tu dneska prvně, ale v aff. se nějakou dobu pohybuji (jen cestovní ruch). Chtěl bych se zeptat na Vaše konverzní poměry. U mě je to někde kolem 1,5% .... :shock: :?

Občas si říkám, že je to fajn, ale ... Kdyžtak mrkněte na cestujlevne.com a napište mi i váš názor.
PS: na designu teď pracuji.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše návštěvnost a konverze

Příspěvek od AffilBox »

Záleží na oboru, ale mám to od 0.1 % do 65 %.
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Uživatelský avatar
Alvarado
Příspěvky: 7
Registrován: sob 18. dub 2015 1:35:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše návštěvnost a konverze

Příspěvek od Alvarado »

65%? Wow u čeho to bylo? A jaký byl třeba počet návštév v dané statistice?
Píšu na téma affiliate marketing, provozuji cashback portál, nabízím slevové kupony a píšu magazín zaměřený na nebankovní půjčky
Uživatelský avatar
AffilBox
Příspěvky: 137
Registrován: čtv 12. led 2012 13:05:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše návštěvnost a konverze

Příspěvek od AffilBox »

Je to squeeze page na sběr e-mailových leadů. Návštěvnost byla 20-30.000 unikátů
Přečtěte si mou knihu Jak prodat více díky AFFILIATE MARKETINGU. První český software, jenž umožňuje komukoliv velmi rychle spustit affliate program pro svůj e-shop či projekt AffilBox. Podívejte se také na můj blog, určitě vás tam něco zaujme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti