Automobilové zážitky - Autozazitek.cz

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
maph
Příspěvky: 6
Registrován: stř 14. lis 2012 13:58:40
Kontaktovat uživatele:

Automobilové zážitky - Autozazitek.cz

Příspěvek od maph »

Ahoj :)

po méně úspešném affilwebu conanohy.cz jsem se rozhodl změnit pole působnosti a začít dělat něco, co mě opravdu baví.

Autozazitek.cz

Web je postaven opět na wordpressu + twitter bootstrap, snažil jsem aby vypadal hezky, rychle se načítal (95/100 Google Page Speed) a byl srozumitelný pro návštevníky. Oproti originálnímu webu přibyly například technické informace ke každému automobilu, tabulka s dojezdovou vzdáleností.

Grafiku (logo + úpravy šablon + socal design) i kódování (i trochu toho php) jsem dělal sám, dalo to zabrat, ale po 3 měsících (a 2 měscícíh zkouškového) je to venku :) Funkční je snad vše, kdybyste cokoliv objevili nebo se vám něco konkrétního (ne)líbilo, pusťte se do mě! :)

Ještě pro ukázku - twitter grafika, facebook page grafika, g+ grafika :)
Rozjížídím Autozážitek.cz
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Automobilové zážitky - Autozazitek.cz

Příspěvek od LukasP »

Jen jedna co mě hnedka blikla do očí. U tohoto banneru

https://lh3.googleusercontent.com/-IT_- ... scover.png

máš adrenlinový zážitek, chybí ti A.
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
maph
Příspěvky: 6
Registrován: stř 14. lis 2012 13:58:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Automobilové zážitky - Autozazitek.cz

Příspěvek od maph »

Aaa, trapas! :) Jasně, díky moc, už jsem to opravil :)
Rozjížídím Autozážitek.cz
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Automobilové zážitky - Autozazitek.cz

Příspěvek od LukasP »

Takže konečně jsem se dostal k obsáhlejšímu postu.

1) Podle mě špatně zvolené téma, vlastním 3 zážitkové weby napojené na affil od essence. Před 3mi rokami to vydělávalo velmi slušně, to jsem to měl napojené na ZlataRybka.cz, kde jsem jim musel nechat cca 40 000 Kč protože vyhlásili insolvenci. Pak přišel slevomat a XXX jeho dalších klonů, kteří ty zážitky včetně projížďky v různých autech nabízejí o desítky procent levněji a v podstatě zážitkový byznys odstřelili. Mě šli zisky o desítky procent dolů, ačkoliv v poslední době registruji lehký nárust. PS: kdybys měl zájem o nějaký linkbuilding, napiš PM.

2) Z prvního odstavce se tak nabízí zapojení slevových serverů na tvůj web. Nebo případně tam vybírej jen ty nejlepší akce týkající se tvého webu. Zkusit můžeš i affil zazitky.cz pokud jej na webu nepoužíváš, mají základní provizi 12% + X výhod.

3) Co se týče designu. Není to špatný, na můj vkus trochu roztahaný a příliš call to action tlačítek. Tabulka v záložce ceník ti nefunguje, nebo alespoň řazení podle cen, což je podle mě to, co nejvíce zajímá.

Jsem ale zvědavý jestli ti to pojede, jak jsi dopadl s conanohy.cz? Kolik tam bylo nakonec konverzí?
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
maph
Příspěvky: 6
Registrován: stř 14. lis 2012 13:58:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Automobilové zážitky - Autozazitek.cz

Příspěvek od maph »

1) na slevomat a podobě jsem se koukal, fajn je cena - 990, 1790 atd. min fajn je doba - jezdit v aute 10 min za 1790?

2) to jsem puvodne chtel, treba zrovna slevomat.cz ale tusim ze neslo odfiltrovat konkretne auto-moto nebo jsem na to neprisel. Ted jsem se schvalne na slevomat.cz koukal, neni tam zazitek ani jeden.

3) zajimave, protoze me funguje veskere filtrovani v google chrome, firefoxu, emulatoru Opera Mobile i v IE9 (jedinne vyple filtrovani je u sloupcu "vice info" a "objednat.."). Zkus to prosim znovu. (nemas vyplej javascript?)

a Conanohy? 792 kliků / 2 konverze (1 schvalena). Dodobros ztratil jakousi licenci, takze uz neprodavaji znacky Nike a Adidas + jsem casto zjistoval, ze funkcni odkaz na konkretni produkt pro mesici hazi 404, i kdyz fyzicky v obchode je + vypadky dodobrosu, pomale nacitani jejich eshopu. Premyslim co s tim, dival jsem se ze queens.cz rozjel affil s 5 % provizi. Nevim, fakt nevim :(
Rozjížídím Autozážitek.cz
LukasP
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 12. led 2012 22:53:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Automobilové zážitky - Autozazitek.cz

Příspěvek od LukasP »

maph píše:1) na slevomat a podobě jsem se koukal, fajn je cena - 990, 1790 atd. min fajn je doba - jezdit v aute 10 min za 1790?

2) to jsem puvodne chtel, treba zrovna slevomat.cz ale tusim ze neslo odfiltrovat konkretne auto-moto nebo jsem na to neprisel. Ted jsem se schvalne na slevomat.cz koukal, neni tam zazitek ani jeden.

3) zajimave, protoze me funguje veskere filtrovani v google chrome, firefoxu, emulatoru Opera Mobile i v IE9 (jedinne vyple filtrovani je u sloupcu "vice info" a "objednat.."). Zkus to prosim znovu. (nemas vyplej javascript?)

a Conanohy? 792 kliků / 2 konverze (1 schvalena). Dodobros ztratil jakousi licenci, takze uz neprodavaji znacky Nike a Adidas + jsem casto zjistoval, ze funkcni odkaz na konkretni produkt pro mesici hazi 404, i kdyz fyzicky v obchode je + vypadky dodobrosu, pomale nacitani jejich eshopu. Premyslim co s tim, dival jsem se ze queens.cz rozjel affil s 5 % provizi. Nevim, fakt nevim :(
Ano to sortování už funguje, ono fungovalo i předtím jen to blbě řadilo, pač když jsem koukal poprvé tak u cen bylo jednou 2 000 a jednou 2000 bez mezery, to bude možná tím...

Já jsem dodohop.cz nasadil taky na jeden svůj web o botách a konverze nebyla nijak slavná, v podstatě stovky prokliků na jednu objednávku. Teď zkouším právě ten queens no zatím to nevypadá lépe :-/ Chyb může být více a na více místech,možná i v samotném tématu bot...
O affiliate a online podnikání píšu čas od času na svém blogu TipInternet.cz
davef6
Příspěvky: 18
Registrován: ned 20. led 2013 8:42:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Automobilové zážitky - Autozazitek.cz

Příspěvek od davef6 »

Web je to pěkný, jen občas troch roztahaný, ale to už tu někdo psal. Jinak se mi nelíbí při kliknutí na fotky http://autozazitek.cz/ferrari-f458-italia/ bych očekával nějaký pirobox nebo něco podobného a ne otevření obrázku na novou stránku, ale to je takový detail ;)
http://www.mp3stahuj.cz - zabávní, komunitní portál
http://www.letni-dovolene.cz - prodej online zájezdů
http://www.vanocnisen.cz - tipy na vánoční dárky
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů