Microsites

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Maigi
Administrátor
Příspěvky: 193
Registrován: úte 10. led 2012 13:41:19
Kontaktovat uživatele:

Microsites

Příspěvek od Maigi »

Dělám si zrovna trošku pořádek ve své hromádce webů a říkám si: tenhle bude hlavní, tyhle budou podpůrné. Udělal jsem si jasno v tom, která podpůrná mikrostránka bude zaměřena na jaké klíčové slovo a najednou mám dilema.

Chápu mikrostránky u eshopů, tam není co řešit. Do podrobna rozvedené, úzce zaměřené klíčové slovo prostě nenacpete do popisku jednotlivého produktu. Ale co v lead gen, kde si můžu na hlavní web dát podstránek, kolik chci? Proč bych měl vyrábět unikátní obsah na mikrostránce, když ho můžu doplnit na hlavní web? Kvůli odkazům z jiného webu? Ty budou mít váhu, až když mikrostránku budu trochu propagovat, tím se dostávám ke stejné otázce: proč cpát peníze do propagace mikrostránky, když je můžu cpát do propagace třeba podstránky hlavního webu? Opravdu mají podpůrné mikrostránky takový vliv na serp?

Ptám se, protože je mi trošku líto každého bohatého obsahu, který si nemůžu dát na web, protože už je na mikrostránce. Máte nějaké reálné měření?
Affilák.cz - blog nejen o affiliate marketingu
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů