Hodnocení webu

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Odpovědět
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Hodnocení webu

Příspěvek od John-s »

Ahoj, brzy se chystám spustit kupónový web http://www.kuponer.cz a velice by me zajímaly vaše reakce jak na design, tak na funkčnost. Za každé hodnocení či tip budu velmi rád.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení webu

Příspěvek od Dave »

Sakra... další?

Po grafické stránce ok - mám radši čisté styly. Co se týče funkčnosti - jsi konkurent :)

Nějak mi přijde tahle epidemie horší, než byly meme trička. Navíc zde se člověk fakt neuživí, neboť provize jsou řádově v korunách...
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení webu

Příspěvek od John-s »

Díky za hodnocení. To jsem nevěděl, že ty děláš aji do kupónů :) Můžu se zeptat jaký máš ty web? Jo, těch webů je v poslední době dost, ale myslím si, že se uživit lze.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení webu

Příspěvek od Dave »

Aktuálně je web v přestavbě...

Snažím se to trochu diverzifikovat. Riziko výpadku celého portofolia je přeci jen vždy nižší, ale travel u mě dělá 99% :D kupony máme hlavně pro vlastní potřebu.

PS: registruj se na vivnetu pro odběr kuponu, je to snadnější a rychlejší než je hledat u konkurence
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení webu

Příspěvek od John-s »

To určitě je, ale já mám většinu kupónu originál od eshopů, ale diky za tip. Z tvého pohledu může byt zajímavá asi oblast travel kupónů a myslím si, že máš pro to i velkou základnu uživatelů.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů