Rada pro nováčka

Potřebujete poradit nebo se pochlubit s nově spuštěným webem? Diskuze zejména o webech affiliáků.
Maximak
Příspěvky: 22
Registrován: pon 05. srp 2013 16:18:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Maximak »

mrremo píše:Mě nejvíce času zabere budování obsahu, to však u triček nebude platit, protože se moc s popiskama vymyslet nedá. Jinak krom mého a Maigiho postu, si můžeš přečíst o více webech tady: http://owww.cz/jeden-miniweb-vydela-500 ... -v-baliku/
U PPC bych jako základ zkusil http://vetrovka.cz/
Díky moc :) Blog jsem pročetl a Větrovku nějaký čas až znám. Plánuju nějaké školení, jen nevím co vybrat PPC u Větrovky, SEO a Linkbuilding u Marka Prokopa, nebo webovou analytiku... Všechno to vyjde na dost peněz, budu si muset vybrat zatím jednu variantu.
Maximak
Příspěvky: 22
Registrován: pon 05. srp 2013 16:18:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Maximak »

Dave píše:Znovu přidám svůj příběh. K online profesi jsem přišel jako slepý k houslím. Aniž bych o tom něco věděl, soustředil jsem se na jeden jediný portál, z kterého je dnes poměrně stabilní cestovatelský portál. Zároveň jsem se po roce začal ubírat taktéž směrem dalších menších projektů. Takže to mohu zhodnotit...

Hlavní web mě drží nad vodou, zabere stále nejvíc času, protože to není malý projekt. Času nelituji, naopak. Malé weby dělám pro radost a pro takový ten "pasivní příjem". Ziskově se to nedá srovnat, ale pokud už máš lokomotivu rozjetou, stačí jednou za čas přihodit lopatu s uhlím a v mezičase nekoukej z okýnka, ale věnuj se věcem, které stihneš "dokončit" než přijde čas na další lopatu.

Obrovskou výhodou je fakt, že hlavní web mi teď slouží jako výkop pro malé projekty, proto pro mě není problém cokoliv během pár dní rozjet na konkurence schopnou úroveň. Ačkoliv to teď vypadá jako sranda, jsou za tím hodiny nikdy nekončící práce a výsledek rozhodně nepřijde zítra.

Založ jeden web, vypiplej ho a postupně na něj napojuj tématicky podobné weby. V ideálním případě budeš mít od všeho něco. To se ale nikdy nestane :) Dělej tedy jedno a pořádně!
Hodně dobrý přirovnání :) Vyplatí se ze začátku investovat nějaké peníze? Myslím to tak, jestli to projekt nakopne a bylo by dobré něco investovat, nebo je to jen nadstandart.
Maximak
Příspěvky: 22
Registrován: pon 05. srp 2013 16:18:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Maximak »

Takže pánové dneska jsem registroval celkem 5 domén z toho jen 4 se týkají affilu a jen jednu použiju :D


Moc rád si nechám poradit, chápu že jsou to ve většině dost konkurenční KW, ale šance tam snad je.

Jo a moc mě nelinčujte prosím :D
Naposledy upravil(a) Maximak dne pon 19. srp 2013 9:33:29, celkem upraveno 1 x.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Dave »

Ja tedy neinvestoval ze sveho ani korunu. Ale to bylo jen o stesti, ze se podarilo udelat behem ctvrt roku nejakou provizi a s tou jsem uz mohl dale pracovat. Prvni svoje penize vidim az ted, po roce a pul.
Zase ber v uvahu fakt, ze ja tvorim komunitni web, ktery reklamu potrebuje. U affil pasovniho webu to nema az tak moc smysl. Utvor obsahly textovy obsah, pak premyslej o nejakem seu, kw ci dokonce reklame. Spoustu lidi si mysli, ze je to raz dva. Ale zkus popsat 10 tricek, aby kazdy text byl originalni :) v tvem pripade bych se mrknul i na dalsi affily, nejen trikator. Hlavne zde si myslim, ze je dost velka sance. Nenasel jsem zadny web, ktery by se dal nazvat kvalitnim pprojektem. Ale to je z duvodu povedeneho marketingu na affil trikatora, kdy po precteni recenze navyde clovek pocitu, ze ty tisice vydela i on a se stejnym naoadem. To ale uz neolati.
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Stanik
Příspěvky: 15
Registrován: pát 03. úno 2012 19:50:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Stanik »

Teď už jen udělat kopie podle přiloženého návodu a je z tebe český affilák.
Maximak
Příspěvky: 22
Registrován: pon 05. srp 2013 16:18:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Maximak »

Stanik píše:Teď už jen udělat kopie podle přiloženého návodu a je z tebe český affilák.
Plánuji se spíše inspirovat v zahraničí, ale ještě uvidím. Ty nejsi český affilák? :)
Maximak
Příspěvky: 22
Registrován: pon 05. srp 2013 16:18:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Maximak »

Dave píše:Ja tedy neinvestoval ze sveho ani korunu. Ale to bylo jen o stesti, ze se podarilo udelat behem ctvrt roku nejakou provizi a s tou jsem uz mohl dale pracovat. Prvni svoje penize vidim az ted, po roce a pul.
Zase ber v uvahu fakt, ze ja tvorim komunitni web, ktery reklamu potrebuje. U affil pasovniho webu to nema az tak moc smysl. Utvor obsahly textovy obsah, pak premyslej o nejakem seu, kw ci dokonce reklame. Spoustu lidi si mysli, ze je to raz dva. Ale zkus popsat 10 tricek, aby kazdy text byl originalni :) v tvem pripade bych se mrknul i na dalsi affily, nejen trikator. Hlavne zde si myslim, ze je dost velka sance. Nenasel jsem zadny web, ktery by se dal nazvat kvalitnim pprojektem. Ale to je z duvodu povedeneho marketingu na affil trikatora, kdy po precteni recenze navyde clovek pocitu, ze ty tisice vydela i on a se stejnym naoadem. To ale uz neolati.
Díky za rady :) Myslíš třeba Bastard.cz a další? No je tam menší provize, ale zase k čemu je větší, když nebudou konverze. Teď jsem na Šumavě, až se vrátím začnu na tom pracovat.
Dave
Příspěvky: 283
Registrován: sob 27. říj 2012 9:25:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Dave »

1) potřebuješ segmentaci příjmů, občas i kvalitní affil ukončí spolupráci
2) affil s nižší provizí má jiné trička, ne? Duplicitní tam nedávej ;)
Cestujlevne.com - žij dokud můžeš!
Maximak
Příspěvky: 22
Registrován: pon 05. srp 2013 16:18:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od Maximak »

Dave píše:1) potřebuješ segmentaci příjmů, občas i kvalitní affil ukončí spolupráci
2) affil s nižší provizí má jiné trička, ne? Duplicitní tam nedávej ;)
Já myslel, že dávat na web trička od více výrobců je spíše nežádoucí, protože by se mohlo stát že bude chtít jedno tričko od 1. a druhé od 2. Ale teď mi dochází že je to blbost, přeci jen nemám košík :) Díky za reakci, jsem za to rád :)
John-s
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 13. čer 2013 12:12:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pro nováčka

Příspěvek od John-s »

Můžu ještě doporučit přednášku z otevřených dnů wedos http://www.youtube.com/watch?v=5XH_fFKNGuw, poměrně zajímavé tipy na on page optimalizaci.
Kuponer.cz << Sleva 25% na Wedos hosting, VPS a Disk ! Platí do konce roku 2014.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů